Arıza 12. Bölüm 1. Fragmanı ve özeti Ali Rıza'yı ağlatan sürpriz

Arıza 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza'nın 29 Kasım 2020 Pazar akşamı Show TV'de ekranlarında yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

SHOW TV ekranlarına yeni sezona damga vuran Arıza dizisinin 7. yeni bölümüyle 29 Kasım Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Arıza bu hafta yayınlanacak mı?

[ilgili-galeri=2234]

Arıza 12.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?: Arıza'nın 12.yeni bölümü ile 29 Kasım'da izleyicilerle buluşacak olan Arıza'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

[ilgili-video=329]

ARIZA VİDEO VE FRAGMANLARINI BURAYA DOKUNUP İZLEYEBİLİRSİNİZ

[ilgili-galeri=2061]

Arıza Dizisi hangi gün saat kaçta?: Arıza 1.bölümüyle 13 Eylül Pazar akşamı hayranlarıyla buluştu. Arıza dizisinin yeni bölümleri ile Pazar akşamları saat 21:00'da Show TV'de.

ARIZA SON BÖLÜMÜ SHOW TV'DEN İZLEBİLİRSİNİZ. İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

ARIZA SON BÖLÜMÜ YOUTUBE'DEN İZLEYEBİLİRSİNİZ İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

ARIZA DİZİSİ NETFLIX VE PUHU TV'DE YAYINLANMAKTADIR

Arıza dizisi oyuncuları kimler?:
Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı “Arıza”nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza Dizisi hangi gün saat kaçta?: Arıza dizisi Pazar akşamları saat 21:00'da Show TV'de.

ARIZA DİZİSİ TRANSFER AYRILIK HABERLERİNE BURADAN OKUYABİLİRSİNİZ

[ilgili-galeri=2063]

Arıza dizisi 11. son bölüm özeti: Halide’nin söylediklerinden sonra ailede herkes Ali Rıza’dan bir cevap bekler. Gerçekleri söyleyemeyen Ali Rıza, her şeyi Nihan’ın intikamı için yaptığını söyler.

Rukiye bunun üzerine Ali Rıza’ya, eski Ali Rıza olmadan bu eve bir daha gelmemesini söyler. Halide ise, geçmişteki sırları aydınlatacak kilit bir kişinin Behçet adında bir adamın izini sürmeye başlar.

Konsorsiyum bir araya geldiğinde Galip’in Ali Rıza’ya ne ceza vereceği düşünülürken, Burak’ın yaptıkları gün yüzüne çıkar. Bunun üzerine Galip, iki genci birlikte çalışmaları karşılığında affeder. İkilinin yeni görevi bir an evvel Salman’ın sevkiyatını gerçekleştirmektir. Görev günü geldiğinde ise Haşmet ve Ali Rıza’yı, Burak’ın tasarladığı bir sürpriz beklemektedir.

ARIZA HABERLERİNE BURADAN OKUYABİLİRSİNİZ

Arıza'nın genel konusu ne?: Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide'nin yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide'nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir.