Alparslan Büyük Selçuklu 25.Bölüm 1. Fragmanı

Her bölümüyle sosyal medyada en çok konuşulan fenomen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Alparslan Büyük Selçuklu'nun 16 Mayıs 2022 Pazartesi akşamı TRT 1'de yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak?

Sitene Ekle

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi sevilerek izlenen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümü 16 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle TRT 1'de.

Başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen gibi ünlü  oyuncularının yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu bu hafta yayınlanacak mı?
 

Alparslan Büyük Selçuklu 25.Bölüm Fragmanı Yayınladı mı?: 

TRT 1 ekranlarının şüphesiz en çok beğenilen ve sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu'nun yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Kekavmenos ile kurdukları planla kaleye sızan Alparslan, Diyojen’in karşı hamlesiyle zindanda mahsur kalmıştı. Alplarının da askerler tarafından esir alınması, Alparslan’ı zor durumda bırakmıştı. Alparslan kaleden nasıl kurtulacak, alplarını da kurtarabilecek mi?

Alparslan ile yaptığı plan açığa çıkan Kekavmenos, kendini savunmak için ne yapacak? Alparslan’ı köşeye sıkıştıran Diyojen’in yeni planı nedir? Alparslan’ı serbest bırakacak mı, yoksa onun üzerinden yeni bir oyun mu tertip edecek? Liparit Kardeşler bu oyunun neresinde?

Yaylaya giden oba hatunları Liparit Kardeşler tarafından saldırıya uğramıştı, Akınay ağır yara almıştı. Akınay ölecek mi, hatunlar bu saldırıdan nasıl kurtulacak? Liparit Kardeşler’in Alparslan’a yanıtı sert mi olacak? İşbirliği yapan Dukas ve Yınal’ın kendi hedefleri doğrultularında planları ne olacak? Yınal, Ferzat ile bir işbirliğine gidecek mi? Dukas, Bizans içindeki dinamikleri yeniden şekillendirebilecek mi?