Akıncı dizisi hangi kanalda ne zaman başlıyor! Akıncı dizisi oyuncu kadrosu

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Akıncı dizisi izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. Başrollerinin Şükrü Özyıldız, Ayça Erturan ve Yıldıray Şahinler’in paylaşacağı Akıncı dizisi ilk bölümü hangi gün saat kaçta yayınlanacak. Akıncı dizisiyle ilgili bütün detaylar haberimizde...

Akıncı dizisi hangi kanalda ne zaman başlıyor! Akıncı dizisi oyuncu kadrosu
Editör: admin
04 Ekim 2020 - 01:03 - Güncelleme: 04 Ekim 2020 - 01:07

NTC Medya’nın yeni dizisi Akıncı Eylül 2020 de Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Başrollerinin Şükrü Özyıldız, Ayça Erturan ve Yıldıray Şahinler’in paylaşacağı Akıncı dizisi Fatih isimli cesur ve yakışıklı bir gencin hikayesini ekranlara taşıyacak.

Son olarak Kırgın Çiçekler ve Aşk ve Mavi gibi diziler ile yükselişe geçen Mehmet Yiğit Alp’in patronu olduğu NTC Medya son olarak ekranlara çıkardığı Adı Zehra, Zengin ve Yoksul ile Can Kırıklıkları dizisinde büyük zarara uğradı; Akıncı dizisi ile tüm zararlarını çıkartmayı hedefleyen NTC Meyya bu nedenle çok iddialı bir oyuncu kadrosu ile geliyor. 

Akıncı dizisi yönetmeni Veli Çelik olurken dizinin senaristi ise Hakan Kandal yazacak. Temmuz ayında sete çıkması beklenen Akıncı dizisinin 4 bölüm stok çekerek yayına başlaması planlanıyor.

Akıncı dizisinde kökleri Osmanlı’ya dayanan İstanbul’u koruyan modern bir süper kahraman olan Fatih’in hikayesi anlatılacak.

Atv ekranlarında Eylül ayında başlıycak olan Akıncı dizisinin yayın günü ve saati henüz bilinmiyor. NTC Medya yapımı Akıncı dizisinin yayın günü ve saati açıklandığında Medya Haber'den öğrenebilirsiniz.

Akıncı Dizisi Oyuncuları Kimler?
Şükrü Özyıldız
Büşra Develi
Yıldıray Şahinler
Berrin Arısoy
Ayça Erturan
Deren Talu
Tolga Tekin
Didem İnselel
Sermet Yeşil
Serhan Onat
Ercü Turan
Savaş Alp Başar
Şerafettin Alakent
Berrak Kuş
Atakan Hoşgören


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları