AK Partili isim açıkladı! Vergi ve SGK borçlarına af geliyor

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Şu an onunla ilgili bir çalışmamız yok. Daha önce biliyorsunuz pandemi sürecinde yapmıştık bunu. Bu teklimizde şu an yok. Şu an söz konusu değil." dedi.

AK Partili isim açıkladı! Vergi ve SGK borçlarına af geliyor
Editör: admin
16 Ekim 2020 - 16:43

Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Mehmet Muş yeni istihdam paketine ilişkin açıklama yaptı. Milyonlarca esnaf ve işverene müjdeli haber geldi. AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş şunları söyledi;

- Teklifimiz 43 maddeden oluşmaktadır. 

- SGK ve vergi borçlarının yeniden yapılandırılmasıyla ilgili bir çalışmamız var. Tamamladığımız takdirde, bu kanun teklifimizin Plan ve Bütçe Komisyonu'na sunacağız. 

Koşullar neler, nasıl olacak?

Yapılandırma nasıl olacak sorusuna Mehmet Muş "Geçmişte yaptıklarımız var. Onlara benzer olacak. Teknik kısımlar devam ettiği için, onları komisyon aşamasına bu tekliflerimizi vereceğimiz zaman sizinle paylaşacağız. Vergi ve SGK yapılandırması üzerine çalışıyoruz." yorumunu yaptı.

Sicil affı da olacak mı?

Uzun süredir beklenen sicil affına ilişkin Muş "Şu an onunla ilgili bir çalışmamız yok. Daha önce biliyorsunuz pandemi sürecinde yapmıştık bunu. Bu teklimizde şu an yok. Şu an söz konusu değil." dedi.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları