Aile ve arkadaşlar arasında eğlenceli maceraları anlatan sıcak bir komedi dizisi: Dostum Ailem

2023'ün sonunda vizyona girmesi beklenen Aile Meselesi filminde oynayan Hendekli usta tiyatrocu, yönetmen ve senarist Selçuk Erdoğan'ın yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu Talha Coşkun yazdığı Dostum Ailem dizisi, ekibin Youtube kanalı olan @hgthendekgenctiyaro kanalında ilk bölümü yayınlandı. Büyük ilgi gören dizinin 2.bölümü merakla bekleniyor

Aile ve arkadaşlar arasında eğlenceli maceraları anlatan sıcak bir komedi dizisi: Dostum Ailem

Hendek’te amatör olarak çekilen ancak profesyonel bir ruh taşıyan bir dizi, izleyicileri kahkahaya boğuyor. Dostum Ailem, dostluğun ve aile bireylerinin komik, ilginç ve sempatik ilişkisini anlatıyor. Oğuz, bir yandan kardeşinin şakalarıyla uğraşırken bir yandan da ailesinin garip ama bir o kadar komik tepkileriyle karşı karşıya kalıyor. Dizi, sit-com türünde olmasının yanı sıra absürtlükler ve beklenmeyen durumlar da içeriyor.

Dizinin yönetmenliğini Hendek’te tiyatro denilince yıllardır akla gelen ilk kişi olan Selçuk Erdoğan yapıyor. Dizinin oyuncuları ise Hendek Genç Tiyatro ekibinden Mustafa Üstünel, Edanur Korkmaz, Yasemin Keçeci Çoban, Fatih Reha Köse, Server Tunalı, Ahmet Yahya Köse, Adem Akgün, Emel Erdoğan ve Selçuk Erdoğan. Dizinin senaryosunu ise Talha Coşkun yazıyor.

Dostum Ailem dizisi, youtube.com/@hgthendekgenctiyatro adresinden izlenebiliyor. Diziye dair tüm bilgileri bu adresten takip edebilirsiniz. Eğer siz de gülmeye ve eğlenmeye ihtiyacınız varsa, bu diziyi kaçırmayın!

DİZİYİ İZLEMEK İÇİN BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Etiketler: dostum ailem