Adı Sevgi 10. Bölüm Fragmanı 15 Mayıs'ta neler olacak?

Adı Sevgi dizisi 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Adı Sevgi'nin 15 Mayıs 2022 Pazar akşamı ATV'de yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak?

Sitene Ekle

ATV ekranlarında yayınlanan Adı Sevgi dizisinin yeni bölümü 15 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle hayranıyla buluşacak.

Başrollerinde Yunus Emre Yıldırımer ve Gizem Güneş gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Adı Sevgi bu hafta yayınlanacak mı?

ADI SEVGİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Elif ve Emir, nehrin kenarında karşılaştıkları tabloyla büyük bir acı yaşarlar. Volkan ise, Mehmet'in ölümüyle herkesin onun peşine düşeceğini düşünerek Zeynep'le birlikte Sarpça'dan ayrılmak ister. Ancak gelen haber, planlarında değişiklik olmasına neden olur.

Ekrem, inşaatlarda çıkan sorunla ilgilenmek üzere Azerbaycan'a gidince, yaşanan olayla birlikte halkın Volkan'a karşı büyüyen tepkisini Macide bastırmakta zorlanır. Herkes Volkan'ın da Sarpça'dan ayrıldığını düşünürken, Emir ve Elif morallerini düzeltmek için kızları alışverişe götürür. Emir'in Elif'e verdiği hediye, duygularını açığa çıkarır.

Öte yandan Doğukan'ın aslında Ekrem ve Belkıs'ın oğlu olduğunu öğrenen Emir, ablası Leyla'yla tekrar iletişime geçer. Esma, Doğukan'a karşı ailesinin ön yargısıyla başa çıkmak zorundadır.