Ada Masalı ne zaman, saat kaçta? Ada masalı hangi gün? Konusu ve oyuncuları Star TV açıkladı

Star TV'nin yeni dizisi Ada Masalı, izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. Bu yaza damgasını vuracak diziler arasındaki yerini alan Ada Masalı'nın hangi gün, saat kaçta başlayacağı merak ediliyor. Peki Ada Masalı konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? Hangi gün? Saat kaçta? İşte detaylar...

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yeni dizi Ada Masalı bu yaza damgasını vuracak diziler arasında yer alacak gibi görünüyor. Tanıtım filmlerinin yayınlanmasının ardından izleyiciler tarafından dizinin yayın günü ve saati merak edilip araştırılıyor. Peki Ada Masalı ne zaman başlayacak? Hangi gün yayınlanacak? Saat kaçta izleyici karşısına çıkacak? Konusu ve oyuncu kadrosuyla yeni dizi Ada Masalı hakkında bütün detaylar haberimizde...

ADA MASALI HANGİ GÜN SAAT KAÇTA?

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği yeni dizi Ada Masalı'nın ne zaman başlayacağı merak edilirken Star TV'den de açıklama geldi. Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un yer aldığı Ada Masalı, 15 Haziran Salı günü saat 20.00’de Star TV'de ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor.

ADA MASALI OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yaz dizileri arasındaki yerini almaya hazırlanan Ada Masalı'nın oyuncu kadrosu da merak konusu oldu. Ada Masalı oyuncu kadrosunda; İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi önemli isimler yer alırken dizinin başrollerini ise Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz paylaşıyor.

ADA MASALI KONUSU

Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturduğu, senaryosunu ise Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu yazdığı Ada Masalı dizisi birbirine zıt iki karakterin arasında doğacak olan aşkı konu alıyor.

Çok farklı iki karaktere sahip olan Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz’ın (Alp Navruz) yollarının kesişmesiyle doğacak aşklarını konu alan Ada Masalı, romantik hikayesiyle izleyicileri ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor.