Acun Ilıcalı'ya Exxen şoku: Sosyal medyada alay konusu oldu

Medya patronu, Acun Ilıcalı'nın yeni dijital Exxen platformu yayın hayatına başlar başlamaz Twitter ve sosyal medyada olay oldu. Ilıcalı'nın 900 milyon TL harcadığı Exxen için yapılan yorumlar Acun Ilıcalı'nın keyfini kaçıracak cinsten.

Acun Ilıcalı'nın 900 milyon TL harcadığı Exxen 1 Ocak 2021 itibariyle yayın hayatına başladı. Ilıcalı'nın O Ses Türkiye Yılbaşı özel programında bol bol reklamını yaptığı ve aylık 9,90 TL ücreti olan platforma ilk günde binlerce kişi akın etti.

HEM PARA ÖDE HEM REKLAM İZLE

Birbirinden iddialı diziler ve Youtube fenomenlerini Exxen'e transfer eden Acun Ilıcalı içini işler pek istediği gibi gitmeyecek gibi görünüyor.

En çok tepki alan konu ise kullanıcılar platform için 9,90 TL ödeyip reklam izleme olayının saçma olması tepki çekti. Ayrıca içeriklerin kalitesizliği, sitenin sürekli hata vermesi kullanıcıları çıldırttı. Egosu tavan olan şımarık bir şarkıcının ve Survivor yarışmacısının oyunculukları ile fena dalga geçtiler.Sosyal medyada Exxen ile ilgili yapılan eleştiriler Acun Ilıcalı'nın keyfini kaçıracak.

Exxen ile ilgili sosyal medyada yapılan bazı yorumlar BURADA

[ilgili-galeri=2532]

[ilgili-haber=61045]

[ilgili-haber=61157]

[ilgili-haber=61074]