Acun Ilıcalı Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'yı sildi! Birleşme partisine çağırmadı

Acun Ilıcalı, çok sevdiği ve aralarının bir hayli iyi olduğu bilinen Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'yı bir hamlede sildi. Birleşme partisine çağırmadığı ikiliyi neden sildiği ise merak konusu. İşte detaylar...

Acun Ilıcalı Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'yı sildi! Birleşme partisine çağırmadı
29 Mart 2021 - 17:46 - Güncelleme: 29 Mart 2021 - 19:10
Acun Ilıcalı'nın TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 yarışma programının merakla beklenen birleşme partisi için hazırlıklar başladı. Cemal Can Canseven'in Jason Derulo ile birlikte sahne alacağı söylenen birleşme partisi bu akşam TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. 

TV100'ün haberine göre, Acun Ilıcalı, bu akşam yayınlanacak olan birleşme partisine çok sevdiği ve sık sık görüştüğü bilinen eski Survivor yarışmacıları Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı'nı davet etmedi. Haberin ilettiğine göre Acun Ilıcalı, Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nı Instagram hesabından da sildi. Ilıcalı'nın, Survivor 2020'de yarışan ve şimdilerde aşk yaşayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nı 13 milyon takipçisinin olduğunu Instagram hesabından neden sildiği merak edildi. Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nın ise Acun Ilıcalı'yı takip etmeye devam ettiği bildirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum