Acun Ilıcalı'nın peşine düştüğü Masterchef ifşacısı ortaya çıktı!

TV8'in fenomen yarışma programı Masterchef son haftalarda ifşa haberleriyle ön planda. Acun Ilıcalı'nın haftalardır aradığı ifşacı sonunda ortaya çıktı. İşte detaylar...

Acun Ilıcalı'nın peşine düştüğü Masterchef ifşacısı ortaya çıktı!
Editör: admin
18 Kasım 2020 - 16:20

TV8 ekranlarının 4 sezondur açık ara en çok izlenen ve takip edilen yarışması Masterchef'te son günlerde sular durulmuyor. Her pazar yarışmadan elenecek ismin günler öncesinden sosyal medyada ifşa olması Acun Ilıcalı'yı kızdırdı ve o ifşaları yapan kişi iddialara göre belli oldu.

Deneyimli 3 büyük şefin karşısına en lezzetli ve başarılı yemeği sunmak için yarışan birbirinden iddialı yarışmacıların olduğu Masterchef tüm hızıyla TV8 ekranlarında devam ediyor. Her hafta bir yarışmacının veda ettiği yarışmada büyük final haftası giderek yaklaşıyor. 16 kişilik kadroyla başlayan yarışmadan her pazar bir isim veda ederek ayrılıyor. Büyük finale giderek yaklaşırken son günlerde sosyal medya hesaplarında Masterchef hakkında iddialar ortaya atılması ve elenen ismin günler önceden yayılması TV8'de kriz çıkardı. 

Masterchef çekim ekibinde çalışan personelin sosyal medya hesapları mercek altına alındı fakat her hafta sosyal medyada yayılan ifşaların önüne geçilemedi. Veda eden isimlerde günler öncesinden medyaya sızmaya başladı. Özellikle son 5 haftadır elenecek isimlerin birçok ifşa sitesinde yayılması ve isimlerin tutması kafalarını karıştırmıştı. Medya kulislerinde dolanan iddiaya göre Acun Ilıcalı bilgi sızdıran ifşacıyı buldu. 

Masterchef'te kamera arkası ekibinde çalıştığı iddia edilen kişinin kimliği şimdilik gizli tutuluyor. Sosyal medyada yapılan ifşaların yarışmacıların resmi hesaplarında yaptığı paylaşımlar sonrası ortaya çıktığı söyleniyordu fakat işin aslı ortaya çıktı. 

Son haftalarda sürekli yarışmadan bilgi sızmasına Acun Ilıcalı daha fazla kayıtısız kalamadı ve Masterchef'teli 'köstebeği' buldu. Kimliğinin açıklanmasını istemeyen Acun Ilıcalı'nın ifşacı hakkında gereğini yaptığı da gelen iddialar arasında. 

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum