Acun Ilıcalı'dan Yepyeni Yarışma Programı Çok Yakında

Survivor çekimleri için Dominik'te yapılan Acun Ilıcalı, Milli basketbolcu Cedi Osman'ın Instagram'da canlı yayınına konuk oldu.

Acun Ilıcalı'dan Yepyeni Yarışma Programı Çok Yakında
20 Mayıs 2020 - 14:16

Survivor'da en çok eğlendiği sezonlardan birini yaşadığını söyleyen Ilıcalı, yarışmacılar ve ünlü isimleri ikişerli takım haline getirerek bir yarışma programı çekeceğini söyledi.

NBA'de Cleveland Cavaliers formasını giyen Milli basketbolcu Cedi Osman, Instagram'da Ilıcalı ile canlı yayın gerçekleştirdi.

Samimi açıklamalarda bulunan Ilıcalı, Survivor ekibi ile ünlü isimlerin buluşacağı yeni bir yarışma yapacaklarını anlattı.

AYCAN'LA EMRE BELÖZOĞLU, YASİN'LE HADİSE OLACAK

Acun Ilıcalı, yeni program müjdesini verdi "Çok yakında bir yarışma yapıyoruz Survivorcılarla. Anlat Bakalım'da 10 yarışmacı, 10 eş olacak. Eşleri biz vereceğiz.

Aycan'a Emre Belözoğlu'nu vereceğiz. Yasin'e Hadise'yi vereceğiz. Sercan ile Burak Yılmaz var. Barış'a da seni istiyoruz. Eğer katılırsan çok seviniriz.

SURVIVOR'DA EN ÇOK EĞLENDİĞİM SEZONLARDAN BİRİ

Survivor'da en beğendiği sezon sorusuna Ilıcalı, Survivor'da en çok eğlendiğim 3 sezon var. Hilmi Cem'in şampiyon olduğu Panama yılı, Turabi'nin şampiyon olduğu All-Star yılı ve bu sezon çok eğlendim cevabını verdi.

VAR MISIN YOK MUSUN ZİRVE YAPTIĞIMIZ BİR PROGRAMDI

Ünlü televizyoncu, Cedi'nin Bu yarışmalardan birine katılsan hangisine katılmak istersin? sorusuna Var Mısın Yok Musun'a katılmak isterim. En kolayı oydu.

Fatih Terim yarıştı, Roberto Carlos yarıştı. Bu zirve yaptığımız programdı. Bir stüdyoda bu kadar ilgi çekebilirsin yanıtını verdi.
SURVIVOR'DA UZUN BOYLULAR YARIŞAMAZ
Survivor yarışmasında mental durumu anlatan Ilıcalı, Sizin fizik olayı daha ön planda. Çünkü uzaylılarsınız. NBA'de gördüklerimiz insan değil. Öyle bir temponun kaldırma ihtimali hiç yok.

Zıpla, savunma yap bu fiziksel olarak anlatılabilecek bir durum değil. Mentallık önemli ama geride kalıyor. Biz de mental olarak ön planda olmak daha önemli. Sen yarışabilir misin bilmiyorum. Uzun boylu olanlar yarışamaz. Ama gard olanlar Survivor'da yarışabilir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum