Acun Ilıcalı canlı yayında verdi veriştirdi: Namusuma laf söyletmem!

Süper Lig'de mücadele eden BŞB Erzurumspor için TV 8'de bir yardım kampanyası düzenleyen Acun Ilıcalı canlı yayında isim vermeden Beşiktaşlı yöneticiye sert sözler sarfetti.

Acun Ilıcalı, Süper Lig'de mücadele eden ve memleketinin takımı olan Erzurumspor için Erzurumspor Gecesi adıyla bir yardım organizasyonu düzenledi. Erzurumspor - Beşiktaş maçının hemen öncesinde yapılması planlanan organizasyonun Beşiktaşlılar tarafından yanlış anlaşılmaması için Acun Ilıcalı organizasyonu pazartesi gününe erteledi. Erteleme kararı duyurulunca Beşiktaşlı yönetici Mesut Urgancılar sosyal medya uygulaması Twitter hesabı üzerinden, "Niye ertelemiş? Erzurumspor Beşiktaş’tan puan(lar) alırsa Fenerbahçeliler daha çok yardım eder diye mi? Yoksa öyle ya da böyle zaten yanlış bir zamanlama mı?" şeklinde bir paylaşım yapmıştı. Bu sözler üzerine öfkelenen Acun Ilıcalı canlı yayında konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Acun Ilıcalı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Yüzde 1 kötü niyet olmamasına rağmen hayatımda ilk defa Erzurum, Dominik, İstanbul arası böyle bir yayın yapıyorum. Kendini bilmeyen biri anlamsız bir imada bulunarak kötü niyetle Beşiktaş'a karşı organizasyon içindeymişiz gibi iftiralarda ve iddialarda bulundu.

Ben namusuma söz söyletmem açık söyleyeyim! Sosyal medyadan cevap vermek zorunda kaldım. Konuşacağım çok şey vardı yoksa neler söylerdim. Kulüplerimizin her zaman bir olmasından, birlikte kararlar almasından yanayım. Futbolun eğlence olduğunu düşünüyorum."