- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

3 Temmuz 2020 Bay Yanlış 2.Bölüm Fragmanı ve Yeni bölüm özeti

Bay Yanlış dizisi 2. bölümüyle 3 Temmuz 2020 Cuma akşamı FOX'ta olacak olan Bay Yanlış'ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak?

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Editör: admin
26 Haziran 2020 - 22:16 - Güncelleme: 26 Haziran 2020 - 22:37

Bay Yanlış 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? .Bay Yanlış'ın ilk bölümünde neler yaşanacak? Bay Yanlış 3 Temmuz 2020 Cuma akşamı FOX'ta...

FOX TV ekranlarının yeni dizisi olan Bay Yanlış dizisinin ilk bölümü 26 Haziran Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle izleyiciyle buluştu. .

Başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel genç ve ünlü oyuncularının yer aldığı Bay Yanlış bu hafta yayınlanacak mı?


Bay Yanlış 1.bölüm özeti:  Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan bir barmen olarak çalışmaktadır. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?

Aşk mı, mantık mı? Ya ikisi arasında kalırsan... Hangisini seçersin? Kadınlar aşkı mı yanlış yaşıyor? Yanlış adamlara mı aşık oluyor?Bay Yanlış 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Bay Yanlış 2. bölüm fragmanını yayınlandı

Bay Yanlış 2. bölüm fragmanı İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

Bay Yanlış'ın konusu ne:Özgür, zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran bar sahibidir. Ezgi ise artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?


- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum