24 Haziran Kuruluş Osman 27. yeni bölüm fragmanı Bamsı Bey ölecek mi? Sezon finali

Kuruluş Osman dizisi 27. yeni bölümüyle 24 Haziran 2020 Çarşamba akşamı ATV'de olacak olan Kuruluş Osman'ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak?

Editör: admin
18 Haziran 2020 - 00:25 - Güncelleme: 18 Haziran 2020 - 00:26

Kuruluş Osman 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde neler olacak? Kuruluş Osman 24 Haziran 2020 Çarşamba akşamı ATV'de...

Başrollerinde Burak Özçivit, Saruhan Hünel ve Özge Törer gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Kuruluş Osman bu hafta yayınlanacak mı?

Kuruluş Osman 26.son bölüm özeti:  Bizans-Moğol ittifakının planını boşa çıkararak Kayı Obası'na yapılan baskını engelleyen Osman Bey, büyük kapışmada yoldaşlarının yaralanmasına şahit olurken; Kulucahisar Kalesi'ni ele geçirerek Sofia'nın zulmüne son vermek için harekete geçiyor. Osman Bey, Kulucahisar burçlarına Kayı bayrağını çekebilecek mi?

Selcan Hatun, Kayı Obası'ndaki savaştan sağ çıkabilecek mi? Yaralanan Abdurrahman Alp'in akıbeti ne olacak? Ağabeyi Konur'u yaralayan Göktuğ cezalandırılacak mı?

Aygül, Hazal Hatun'a neden cephe alıyor? Osman Bey'in elinden kaçan Sofia'nın yeni planı ne olacak? Savaşı kaybeden Moğollar, nasıl bir taktikle geri dönecek?

Kuruluş Osman 27. yeni bölüm 1.fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman'ın konusu ne: O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman'dı…

Karanlığın içinde ona yol gösteren 'aşk' oldu…

Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını 'aşkla' gördü.

Gücünü kılıcından değil, 'aşktan' aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını 'aşkla' verdi.

72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş'un adı oldu…
Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, 'ilahi aşkla' kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi...

[ilgili-galeri=1516


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum