22 Haziran Sefirin Kızı 17.Bölüm Sezon Finali Fragmanı ve Yeni Bölüm Özeti

Sefirin Kızı 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 22 Haziran 2020 Pazartesi akşamı Star TV'de olacak olan Sefirin Kızı'nın yeni bölümünde neler olacak?

Editör: admin
20 Haziran 2020 - 00:28 - Güncelleme: 20 Haziran 2020 - 01:26

Sefirin Kızı dizisi 17. yeni bölümüyle 22 Haziran 2020 Pazartesi akşamı Star TV'de olacak olan Sefirin Kızı'nın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak?

STAR TV ekranların sevilerek izlenen Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü 22 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00 sizlerle.

Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu ünlü ve sevilen oyuncularının yer aldığı Sefirin Kızı bu hafta yayınlanacak mı?

Sefirin Kızı'nın 17. bölüm sezon finali özeti: Ne yalan ne destan olabilen Nare ile Sancar, şimdi çocukları için endişeden kahrolan bir anne ile babadırlar. Kaza yapan ve ciddi bir beyin travması geçiren Kavruk bulunur, ama Melek ortada yoktur. Nare ile Sancar bütün kavgalarını bir kenara bırakıp kızlarını bulmaya çalışırlar. Melek kaybolunca velayet davası ertelenmiştir. Önce kızlarını bulup sonra onun için savaşa gireceklerdir.

Gediz, bu tablonun içinde iyice yabancı hisseder. Ona ne velayet davasını ne de Melek’in kaybolduğunu haber vermemişlerdir. Ancak kapıya gelen bir sürpriz, Gediz’i tüm bu olayların ortasına taşır.

Nare çocuğunu ararken, Akın’ın onun hakkında başka planları vardır ve bu sefer kendisine çok güçlü bir ortak bulmuştur; Kahraman. Kahraman’dan Melek’i kullanarak Nare’yi kaçırmasını ister. Ancak Kahraman’ın kendine has yöntemleri vardır ve izlediği yol önce büyük bir mutluluğa, sonra Sancar’ın bir denizin dibinde ölümle karşı karşıya kalmasına sebep olur.

Melek bulunacak mı? Nare kaçırılacak mı? Sancar o denizin dibinde boğulacak mı? Denizin dibinde onlar çocukken başlayan bu sevda, şimdi bir çocukları varken yine denizin dibinde mi son bulacak?

Sefirin Kızı'nın 17 yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?: Star TV'nin reyting rekortmeni dizisi Sefirin Kızı 17 yeni bölüm fragmanı henüz yayınlandı

Sefirin Kızı'nın konusu ne: Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanır.

Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.

Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa’ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür.

Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum