11 Ekim 2020 Pazar reyting sıralaması Arıza mı, MasterChef mi, Milli maç mı zirvenin sahibi oldu

11 Ekim Pazar günü televizyonda yayınlanan programların ve dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Peki 11 Ekim Pazar akşamı TV yapımlardan zirvenin sahibi hangi yapım oldu?

11 Ekim 2020 Pazar reyting sıralaması Arıza mı, MasterChef mi, Milli maç mı zirvenin sahibi oldu
Editör: admin
12 Ekim 2020 - 12:11 - Güncelleme: 12 Ekim 2020 - 12:44

Dün akşam TV'de; Maria İle Mustafa, Arıza, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, Menajerimi Ara, MasterChef Türkiye, Öğretmen ve Rafadan Tayfa Göbeklitepe kıran kırana yarıştı. 11 Ekim 2020 Pazar reyting sonuçları belli oldu. 

11 EKİM AKŞAMI TELEVİZYONDA NELER VARDI? 

Show TV ekranlarında, izleyiciyi ekranlara kilitleyen A.Rıza dizisi yayınlandı.ATV ekranlarında Maria İle Mustafa dizisi seyirciyle buluştu.

Kanal D ekranlarında, Kanal D Haber Bülteni Hafta Sonu'ndan ve Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 eğlence programı yayınlandı.

Star TV' ekranlarında Ana Haber Bülteni'nde ve Menajerimi Ara dizisi izleyicisinin karşısına çıktı.

TV8 ekranlarında akşam kuşağında ise MasterChef Türkiye yarışması ekranlara geldi.

Fox TV'de ekranlarında Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu ve İlker Kaleli ve Ceren Moray'ın baş rollerinde oynadığı sevilen dizi Öğretmen ekranlara geldi.

TRT1 ekranlarında, Rafadan Tayfa Göbeklitepe ve Rusya-Türkiye UEFA Uluslararası Ligi Karşılaşması izleyici ile buluştu.11 EKİM 2020 PAZAR REYTİNG SIRALAMASI

Pazar akşamı ekrana gelen diziler dün akşam kıran kırana yarıştı. 11 Ekim Pazar reyting sonuçları belli oldu. Dün akşam yayınlanan dizi ve programların reyting sonuçları total rakamlara göre şöyle sıralandı;

TRT1 ekranlarında akşam kuşağında canlı olarak yayınlanan Rusya-Türkiye UEFA Uluslararası Ligi Karşılaşması ilk sıraya yerleşti.

TV 8 ekranlarında akşam kuşağında yayınlanan sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye en çok izlenen ikinci program oldu.

SHOW TV ekranlarında yayınlanan A.Rıza dizisi ise reyting yarışında en çok izlenen üçüncü program oldu.

Fox TV'de yayınlanan Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu ise dördüncü sıraya yerleşti.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Rafadan Tayfa Göbeklitepe beşinci sıraya yerleşerek en çok izlenen beşinci program oldu.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları