banner480

İşte günlük burç yorumları!

İşte bütün burçların günlük yorumları Hande Kazanova'dan. Hangi burç bu sıralar daha çok dikkat etmeli?

İşte günlük burç yorumları!

İşte bütün burçların günlük yorumları Hande Kazanova'dan. Hangi burç bu sıralar daha çok dikkat etmeli? İşte yanıtı....
 
KOÇ BURCUNU NELER BEKLİYOR?
 
13 - 19 Mart 2017 haftası Koç burcunu neler bekliyor? Ünlü oyuncu ve astrolog Hande Kazanova burçların karnesine baktı.
Bu dolunayda iş ve hizmet alanlarınızda birkaç gün boyunca hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ruhen iyi hissettiğiniz bu süreçte, günlük dünyevi olaylarla uğraşmak sizi yorabilir. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.
 
BOĞA BURCUNU NELER BEKLİYOR? DİKKAT EDİN!
 
13 - 19 Mart 2017 haftası Boğa burcunu neler bekliyor?
Aşk hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Bu hızlı sosyal çevre içinde sevdiğiniz kişiye veya varsa çocuğunuza vakit ayırmak çok kolay olmayabilir. Bu dönemde hassaslıklara açık olacaksınız, dikkat edin!
 
YENGEÇ BURCUNU NELER BEKLİYOR? DÜŞÜNCELERİNİZ KARIŞIK OLABİLİR!
 
13 - 19 Mart 2017 haftası Yengeç Burcunu neler bekliyor? 
Akşam saatlerinde oluşan dolunay, yakın çevreniz ve komşularınızla ilgili olayları hayatınıza taşıyacak. İlginizin daha çok uzak ortamlarda olduğu bu dönemde, yakın çevrenize odaklanabilirsiniz. Düşünceleriniz karışık olabilir.
 
ASLAN BURCUNU NELER BEKLİYOR
 
13 - 19 Mart 2017 haftası Aslan Burcunu neler bekliyor?
Bu dolunay para alanlarınıza yansıyacak. Elinize bir miktar para geçebilir. Sevdiğiniz insanla para çekişmelerinden kaçınmalısınız. Yine bu günlerde bazı kişilerle iş ilişkilerinizde, özellikle de parasal konularda sorunlara açık görünüyorsunuz.

BAŞAK BURCUNU NELER BEKLİYOR?
 
13 - 19 Mart 2017 haftası Başak Burcunu neler bekliyor?
Akşam saatlerinde oluşan dolunay, önemli kararları hayatınıza taşıyabilir. Özel hayatınızın detaylarının ön planda olacağı bu dönemde, sevdiğiniz insanla bu dolunay anlaşmak zor olabilir. Olumsuz bakış açısına dikkat edin.
 
TERAZİ BURCUNU NELER BEKLİYOR?
 
13 - 19 Mart 2017 haftası Terazi Burcunu neler bekliyor? 
İş alanlarınızda bir olayın iç yüzünü göreceksiniz. Kadersel etkilere sahip birkaç gün geçirebilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde ve iş alanlarınızda bazı sorunlar su yüzüne çıkabilir.
 
AKREP BURCUNU NE BEKLİYOR?
 
13 - 19 Mart 2017 haftası Akrep Burcunu neler bekliyor? 
Arkadaş ve sosyal çevre alanlarınızda bir dolunay yaşayacaksınız. Birkaç gün boyunca sosyal ortamlarda hassas birtakım oluşumlar içinde yer alabilirsiniz. Her iki taraf arasında dengeyi iyi sağlamaya çalışın.
 
YAY BURCUNU NE BEKLİYOR?

13 - 19 Mart 2017 haftası Yay Burcunu neler bekliyor? 
Kariyer alanlarınızı etkileyecek olan dolunay, önemli bir işin sonuçlarını karşınıza çıkarabilir. Evinize gereken özeni göstermeniz gereken bu dönemde, iş alanlarınızda dengeyi iyi sağlamalısınız. Olumsuz bakış açısından sakının.
 
OĞLAK BURCUNU NE BEKLİYOR?

13 - 19 Mart 2017 haftası Oğlak Burcunu neler bekliyor?
Bu dolunay, sehayat ve eğitim konularınızda önemli sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Bazı konuların derinindeki bilgiye ulaşacaksınız. Yakın çevrenizdeki olaylar sizi rahat bırakmayabilir. Olumsuz düşüncelerden uzak durmalısınız.
 
KOVA BURCUNU NE BEKLİYOR?
 
13 - 19 Mart 2017 haftası Kova Burcunu neler bekliyor? 
Ortaklaşa para alanlarınızda bazı hassaslıklar oluşabilir. Bir borç, kredi ödemesi veya gözden kaçan bir vergi konusu devreye girebilir. Canınızı çok sıkmayın. Maddi konulardaki ilişkilerinizde sıkıntılar oluşabilir.
 
BALIK BURCUNU NE BEKLİYOR?
 
13 - 19 Mart 2017 haftası Balık Burcunu neler bekliyor?  
Bu birkaç gün boyunca özel hayatınıza odaklanmanız gerekebilir. Evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda önemli kararlara ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklara dikkat edin. Bazı iş ilişkilerinizde de sorunlara açık bir gün geçirebilirsiniz.
 
İKİZLER BURCUNU NE BEKLİYOR?

13 - 19 Mart 2017 haftası İkizler Burcunu neler bekliyor? Ünlü oyuncu ve astrolog Hande Kazanova burçların karnesine baktı.
Dolunay, ev ve aile alanlarınızda bazı hassaslıkları hayatınıza taşıyabilir. Kariyerinizin hızlı aktığı bu dönemde sevdiklerinize vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz. Özel hayatınızda birtakım ilişki bozulmaları devreye girebilir.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2017, 01:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482