banner480

Vole uygulaması şimdi de Almanya'da

Tecrübeli teknoloji girişimcisi Tolga Kabataş ve ortağı Sinan Aras tarafından kurulan Spor Sosyal Ağı: VOLE, Türkiye'de yakaladığı hızlı başarıyı önce İngiltere'ye, şimdi de Almanya'ya taşıyor.

Vole uygulaması şimdi de Almanya'da
Tecrübeli teknoloji girişimcisi Tolga Kabataş ve ortağı Sinan Aras tarafından kurulan Spor Sosyal Ağı: VOLE, Türkiye'de yakaladığı hızlı başarıyı önce İngiltere'ye, şimdi de Almanya'ya taşıyor.

Tamamı Türkiye'de, Türk yazılımcıları tarafından geliştirilen sosyal etkileşim teknoloji ile çalışan VOLE dünya sosyal markalarına meydan okuyor. Türkiye'nin teknoloji konusunda ilk dünya markası olma yolunda da kararlı adımlarla ilerliyor.

Halen Amerika'lıların tekelinde olan sosyal teknolojinin alternatifini Türkiye'de geliştirip, tutku odaklı bir tema - SPOR/FUTBOL'a uyarlayan VOLE, 2017'nin Nisan'ında yayın hayatına başladı. Çok kısa sürede rekabetin, kavgasız, küfürsüz, centilmence yaşanabileceğini gösteren VOLE, APPLE tarafından Spor Sosyal'in en iyi uygulaması olarak tanıtıldı, Türk futbol taraftarlarının da büyük beğenisini kazandı. 

VOLE, Türkiye'de spor dünyasının yakından tanıdığı Ahmet Çakar, Sinan Engin, Fatih Altaylı, Ertem Şener, Okay Karacan, Serda Ali Çelikler, Serkan Korkmaz, Sinan Vardar, Umur Talu, Rıdvan Akar, Ceyhun Yılmaz, Hakan Hatipoğlu, bütün büyük taraftar hesapları ve 200.000'e yakın taraftar tarafından hergün aktif olarak kullanılıyor.Türkiye'de ki başarıdan cesaret alan VOLE'nin kurucuları Tolga Kabataş ve Sinan Aras, Temmuz sonunda PREMIER LEAGUE'e yönelik VOLE İngiltere operasyonu başlattılar. İngiltere'de ligin başlaması ile beraber süratle büyüyen VOLE, şimdi de Avrupa'nın en büyük nüfuslu ülkesi Almanya'ya açılıyor. 

BUNDESLİGA taraftarları için hazırlanan Almanca VOLE bugün yayına başladı. Almanya'da yerleşik Türklerin de severek kullandığı VOLE, çok kısa sürede Alman taraftarların da takdirini kazanacak gibi görünüyor. 

Özellikle Beşiktaş'ın Leipzig ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi maçlarının heyecanı TÜRK ve ALMAN taraftarların aynı platformda maç rekabeti yaşaması ile zirveye ulaşacak.

VOLE kurucuları çok kısa süre içinde İspanya ve Brezilya VOLE'nin de yolda olduğunu bizlerle paylaştılar.
Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2017, 00:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482