banner480

Ocak 2018 aylık burç yorumları yayınlandı

Ünlü burç yorumu Hande Kazanova'dan aylık burç yorumları geldi.

Ocak 2018 aylık burç yorumları yayınlandı
KOÇ BURCU

03-08-09-10 ocak tarihlerinde iş alanlarınıza parasal destekler bulacak, önemli anlaşmalar altına gireceksiniz. Hayat sizi hızlandırabilir.
11 Ocak itibarıyla birden fazla iş görüşmesi yapabilir, kendinizi toplum önünde ifade etmek isteyebilirsiniz.
13-14 Ocak tarihlerinde iş ilişkilerinize ve göz önünde olacağınız ortamlara dikkat etmelisiniz. Vereceğiniz çabuk ve sinirli tepkiler çevre bağlantılarınızı olumsuz etkileyebilir.
17- 18- 26 ocak itibarıyla enerjinizi dış ortamlara bağlı işlere yönlendireceksiniz. Gezmek, dolaşmak, sizi daha az tanıyan insanlarla olan mücadeleleriniz ön plana geçebilir.
31 Ocakta gerçekleşen Tam ay tutulması aşk hayatınızı, çocuklarla olan konuları, yaratıcı ve sanatsal işlerinizi mercek altına alabilir. Bu alanlarda duygusal olarak hızlı ve beklenmedik adımlar hızlanabilir. Aşkı yakalayabilirsiniz.

BOĞA BURCU

11 Ocakta eğitim ve öğrenme alanlarınız artıyor. Özellikle yüksek eğitime, yurtdışı bağlantılı kurslara, seminerlere daha fazla ilgi duyabilirsiniz.
17 Ocakta oluşan Yeniay, geleceğinizi ilgilendiren işleriniz adına harekete geçeceğiniz ve kararlar alacağınız bir Yeniay. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, ticaret, hukuk, medya alanlarında bir işiniz varsa bu kararlarınızı başlatabilirsiniz.
26 Ocak itibarıyla enerji alanınızı özel hayatınızdan ortaklı para işlerinize çevireceksiniz. Ortak birikimler, harcamalar, borçlar, ödemeler, vergi gibi konularda mücadeleleriniz artabilir. Hızlı ve düşünmeden atılacak adımlar bu konularda sizi zora sokabilir. 
31 Ocakta gerçekleşen Tam Ay Tutulması aile ve yuva alanlarınızı tetikliyor. Ailevi konularda bu tutulmayla beraber beklenmedik olaylar, hızlı ve duygusal kararlar devrede olabilir. 

İKİZLER BURCU

03-07-08-09-10 Ocak tarihlerinde güzel etkili bir iş fırsatı karşınzıa gelebilir. Oldukça şanslı ve keyifli etkileşimler altında olacak. İş alanlarınıza parasal destek sağlayabileceksiniz. Ayrıca 11 Ocak ve sonrasında ortak kazanımlarınız, parasal konularınızda pratik ve çözüme yönelik harekete geçmek önem kazanabilir.
13-14 Ocak’ta parasal dengenize dikkat etmelisiniz. Anlık kararlar, katılmak istediğiniz aktiviteler için para harcamalarınızı hızlandırabilir.
17 Ocakta oluşan Yeniay, parasal konularda ortak hareket etmeniz gereken bir yeniay. Verdiğiniz kararları uygulamaya koyabilir, kredi almak için harekete geçebilirsiniz.
20-24-25 Ocak  günlük işlerinizde parasal olarak ritminiz hızlanacak. İşinizde parasal konuların derinine gitmek isteyeceksiniz ve karşınıza çok güzel fırsatlar gelecek.31 Ocak’ta gerçekleşen  Tam Ay Tutulması, kısa seyahatlerinizi, öğrenim hayatınızı, iletişime dayalı işlerinizi hızlandırabilir. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, teknoloji, bilişim, sosyal medya alanlarınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

YENGEÇ BURCU

08-09-10 Ocak’ta da özel hayatınızda şansı ve mutluluğu tadabilir, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Çocukla ilgili adımlar, beklentiler için de bu tarihler çok uygun.
13-14 Ocakta ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insan ve ailesiyle olan ilişkilerde sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. 
26 Ocakta enerji alanlarınızı günlük işlerinize ve yapacaklarınıza yönlendireceksiniz. İş ve hizmet alanlarınızda mücadeleci koşullar artabilir, daha çok çaba harcayarak istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. 
31 Ocak’ta gerçekleşen Tam Ay tutulması, maddi konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir. Uzun zamandır uğraştığınız bir ev veya miras meselesi sonuca kavuşabilir.

ASLAN BURCU

08-10 Ocak yine içinde fırsatlar barındıran birgün. Ev ve aile hayatınızda yapılması gereken işlerinizi mutlulukla halladecek, önemli işlerinizi sonuca ulaştıracaksınız.
02-03-09 Ocak iş hayatınızda etkin ve güçlü insanlardan destek görebilir, iş hayatınızdaki ilişkilerinizin derinine inmak isteyebilirsiniz.
13-14 Ocak iş hayatınızda bir takım gerilimlere ve sıkıntılara açık olabilirsiniz. Yaptığınız işlerde gerginlikleriniz yüksek olabilir.
31 Ocak’ta gerçekleşen Tam Ay tutulması, hayati kararlarınızı ve özel hayatınızı etkiliyor. Önemli kararlar arifesine girebilir, alacağınız kararların hayatınızı hızlı ve beklenmedik olaylarla şekillendirdiğini görebilirsiniz. Ayrıca konuşma ve görüşmeleriniz artarken önemli anlaşmalar ve sözleşmeler devreye girebilir.

BAŞAK BURCU

11 Ocak itibarıyla aşk hayatınızı konuşmak, hayatınızda biri varsa paylaşımlarınızı arttırmak, aşkta sıkıntı yaşadığınız konulara pratik çözümler bulmak öne çıkabilir.
13-14 Ocak’ta davrnışlarınıza dikkat edin. Sevdiğinizle harcamalarınız ve alışverişleriniz konusunda bazı sıkılganlıklar, ters davranışlar devrede olabilir.
 24 Ocak’ta olaylara tek taraflı bakmamalısınız. Takılı kaldığınız konularda yakın çevrenizden.
31 Ocak’ta oluşan Tam Ay tutulması, sağlığınızı etkiliyor. Bu tutulmayla beraber görünmeyen, uzun zamandır ihmal ettiğiniz sağlık konuları karşınıza gelebilir. Hayatın akışıyla birlikte Şubat ayı içinde size verdiğim dönemleri dikkatlice gözden geçirin.

TERAZİ BURCU

11 Ocak’ta aile bireylerinizle olan iletişiminiz hızlanıyor. Görevlerinizi bilecek, emlak, alımsatım işleriniz varsa ailenize fikirlerinizle yol göstereceksiniz.
17 Ocak’ta oluşan Yeniay, ev aile, yuvanızla ilgili önemli kararları ve adımları hayatınıza taşıyabilir. Aldığınız kararları uygulamanın zamanı gelmiş bulunuyor.
20-24-25 Ocak ev ve gayrimenkulle ilgili konular artarken, yatırımlarınız ve birikimlerinizle aile hayatınızda huzuru bulabilirsiniz.
31 Ocak’ta gerçekleşen Tam Ay tutulması, sosyal çevrenizi hareketlendirecek. Arkadaşlarınızla olan işlerinizde, onların hayatında hızlı ve beklenmedik olaylar cereyan edebilir. Sosyal çevreniz değişebilir. 

AKREP BURCU

08-09-10 Ocak’ta reklam, iletişim işlerinizde, satış, pazarlama alanında şanslarınız yüksek. Ocak ayı sizin için güçlü etkilerle başlıyor, karşılaşacağınız teklifler sizi tatmin edebilir. Bir yandan da bu tarihlerde yakın çevrenizdeki insanların hayatında da güzel gelişmeler yaşanabilir.
13-14 Ocak iş alanlarınızda bazı değişimlere kolay tepkiler vereceğiniz günler. Bu noktada beraber çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizi çok fazla zorlamayın.
20-24-25 Ocak yakın çevrenizdeki insanlarla beraber hareket edecek, kısa vadeli programlarla işlerinizde güzel sonuçlarla karşılaşacaksınız. Onlara uğur getirebilir veya onların size şans getirdiğini görebilirsiniz.
31 Ocakta gerçekleşen Tam Ay tutulması, kariyer ve iş alanlarınızda, toplumsal statünüzde önemli ve beklenmedik değişimleri ve olayları karşınıza getirebilir. 

YAY BURCU

11 Ocak’tan sonra maddi konularda daha pratik, disiplinli ve istikrarlı adımlar atabilirsiniz. Para harcamalarınızda ekonomik olacaksınız ve bu alanlarda sıkıntılarınızın  üzerine eğilmek için uygun bir dönem olacak.
13-14 Ocak eğlence ve aşk hayatınıza yapacağınız harcamalar canınızı sıkabilir. Onun için harcamalarınıza dikkat edin.
20-24-25 Ocak’ta maddi konularda güzel işler ve şanslar karşınıza gelebilir. Bu fırsatlı günleri değerlendirmelisiniz.
31 Ocak’ta gerçekleşen Ay tutulması, seyahatlerinizi, dış koşullara, yabancılara bağlı işlerinizi, eğitim alanlarınızı, ticari konuları ve hukuksal meseleleri hayatınıza taşıyabilir. 

OĞLAK BURCU

08-09-10 Ocak’ta kariyer hayatınızda çok önemli bir adım atacaksınız. Etrafınıza saçtığınız güven ve cesaretle gelecek adımlarınızı hızlandıracaksınız.
13-14 Ocak tarihlerinde ev ve aile hayatınızda anlaşmazlıklar ve isyanlar oluşabilir. Kendinize odaklı olacağınız ve iş konularını önemseyeceğiniz bu dönemde aile hayatınızdaki kişiler, partnerinizle gerilimler oluşabilir.
20-24 Ocak’ta kafanıza takılan konularda yakın çevrenizden destekler veya tavsiyeler alabilirsiniz. 
31 Ocak’ta oluşan Tam Ay tutulması ortak para hanenizde oluşuyor. Ortaklaşa parasal gelirlerinizde beklenmedik ve ani oluşumlar gündeme gelebilir.

KOVA BURCU

07-08-09-10 Ocakta  kariyer ve iş hayatınızda çok güzel şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurtdışı işlerinizde karşınıza istediğiniz bir iş gelebilir. 
11 Ocak ve sonrasında iletişiminizde yavaşlayabilir. Geçtiğimiz dönemde yoruldunuz, çalıştınız şimdi biraz dinlenmek sizin de hakkınız. Siz elden ayaktan çekilince meydan boş kalmış misali bazı konuşmalar ve dedikodular yapılabilir. Sırlarınızı kimseyle paylaşmamaya özen gösterin.
17 Ocak yeniayı, ruhsal konuları, geri plana ittiğiniz psikolojik meselelerle uğraşmak için faydalı bir yeniay. Ama onun dışında kendinizi göstermek, ön plana çıkmak, yeni adımlar atmak için desteklenmeyeceksiniz.
20-24-25 Ocak, maddi konularda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Kafanıza takılan bazı konuların üzerine gidecek ve uğraşılarınızın karşılığını bir işinizi geri almak veya bir işe başlamakla alacaksınız.
31 Ocakta oluşan Tam Ay tutulması özel hayatınızı, ikili ilişkilerinizi, ortaklaşa adımlarınızı tetikliyor. Bu alanlarda önemli kararlar alabilir, karşınıza gelecek olan olaylarla istediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Eşinizin  hayatındaki gelişmeler, hızlı adımlar sizin hayatınızıda değiştirebilir. 

BALIK BURCU

07-08-09-10 Ocak eğitim, seyahat, yayıncılık, medya, yurtdışı bağlantılı işleriniz, yabancılarla girişilecek önemli adımlar, ticaret hayatınızda güzel ve büyük şansları karşınıza getirebilir. 
13-14 Ocak parasal konularda çabuk tepkiler vermeye yatkınsınız. Bir yandan da karşınıza gelecek projelerdeki heyecanınızı canlı tutmaya çalışmalısınız kolay sıkılabilir, tepkilerinizi ortaya koyabilirsiniz.
20-24-25 Ocak, takım çalışmalarınız artacak ve arkadaşlarınızla iş seyahatlerinizi planlayacaksınız. Yurtdışı bağlantılı işler, geleceğe yönelik adımlarda güzel teklifler, cazip işler karşınıza gelebilir.
31 Ocak’ta gerçekleşen Tam Ay tutulması, iş, hizmet alanlarınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir. İşinizle ilgili konularda duygusal kararlar karşınıza gelebilir. Bir sonlanma veya yeni bir haber oluşabilir. Günlük hayatınızın akışında da beklenmedik olaylar içinde kendinizi bulabilirsiniz.


 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482