banner480

iPhone 8 Plus uzun kullanım testi

Apple’ın iPhone X ile beraber en yeni üst segment modeli olan iPhone 8 Plus uzun kullanım testi UKT test edildi.

iPhone 8 Plus uzun kullanım testi
Apple bu yıl, yeni tasarıma sahip iPhone X modeliyle beraber, iPhone 6 ve 6 Plus modelinden günümüze gelen modellerde kullanılan klasik iPhone tasarımına sahip iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri tanıtıldı.

iPhone 7s Plus yerine iPhone 8 Plus

İsimlendirme olarak iPhone 7s serisi yerine iPhone 8 modelini çıkartan Apple, iPhone 8 Plus ile daha biraz daha iyileştirilmiş bir iPhone 7 Plus deneyimini bizlere sunuyor.

Kısaca iPhone 8 Plus;

Kısaca iPhone 8 Plus için, arka tarafı cam kaplı olan, işlemcisi geliştirilmiş, True Tone ile beraber parlaklığı biraz daha yükseltilmiş ekranı, kamera ve ses deneyiminde de yüzde 15 seviyesinde iyileştirmeler içeren, kablosuz şarj desteği eklenmiş bir iPhone 7 Plus diyebiliriz.

O yüzden iPhone 7 Plus kullanıcıları için güzel haber. Telefonunuz hala güncel ve hala iyi bir telefon kullanıyorsunuz. Özellikle artan fiyatlarla beraber iPhone 7 Plus, iOS ekosisteminde hala çok mantıklı bir tercih.iPhone X’e göre iPhone 8 Plus’ın avantajları
Her ne kadar iPhone X ile beraber yeni bir tasarımsal anlayışa geçen Apple, iPhone X modeline yoğunlaşsa da, klasik iPhone tasarımına sahip en güncel iPhone modeli olan iPhone 8 Plus, hala oldukça cazip bir akıllı telefon.

iPhone X, 5.8 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olsa da; kullanım alanı olarak iPhone 8 Plus’ın 5.5 inçlik ekranından daha dar bir alan bizlere sunuyor. Özellikle üst tarafta çentikten dolayı kaybolan alanı da hesaba kattığınızda, iPhone 8 Plus büyük ekran sever iOS kullanıcıları için hala cazip bir model.

Face ID ve ön kamera ile beraber, ekran ile beraber değişen tasarım, sizi çok cezbetmediyse iPhone 8 Plus en iyi iOS modeli arenasında gayet alınabilir bir model.(shiftdelete.net)

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482