Galaxy Note 8 hakkında merak edilen her şey

Galaxy Note 8 şu anda en çok merak edilen cihazların başında geliyor.

Galaxy Note 8 hakkında merak edilen her şey

Galaxy Note 8 şu anda en çok merak edilen cihazların başında geliyor. 

Galaxy Note 8 özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi en çok merak edilen şeylerin başında geliyor. Samsung'un yeni fablet sınıfı akıllı telefonu SamsungGalaxy Note 8 ile ilgili tüm merak edilenleri soruları bu makalemizde cevaplıyoruz. 

Peki Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 özellikleri ne olacak? Ne zaman satışa çıkacak? Son haberler ışığında Galaxy Note 8 ile ilgili tüm bilgileri bir araya getirdik.

Galaxy Note 8 özellikleri ve fiyatı

Galaxy Note 8 söz konusu olduğunda, cihazın Galaxy S8 serisi ile benzer bir görünüme sahip olacağı düşünülüyor. Bununla birlikte daha büyük bir ekran, çift kamera ve parmak izi tarayıcının konumu yönleriyle S8'den ayrılması bekleniyor. 6.4 inçlik ekranı ile Galaxy S8 Plus'a yakın bir tasarımın gelme ihtimali yüksek. Bunun dışında geçtiğimiz dönemde cihazın kılıfları ile birlikte kalemi de sızdırılan noktalardan biri oldu.

Cihazın tanıtım tarihi ise geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bilgiler ışığında ortaya çıktı. "Do Bigger Things" sloganı ile bir görsel paylaşan Samsung, bu görsele S Pen'i de ekleyerek Galaxy Note 8 duyuru tarihini de resmen vermiş oldu. 

Bu duyuruya göre cihazın tanıtım tarihi 23 Ağustos 2017 olarak düşünülüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER