Çerçevesiz Galaxy A8 basına sızdı

Samsung’un bugüne kadarki en gelişmiş Galaxy A serisi akıllı telefonu olması beklenen Galaxy A8 modeli hakkında merak edilen yeni bilgiler,

Çerçevesiz Galaxy A8 basına sızdı
İşte çerçevesiz Galaxy A8!

Bugün ortaya çıkan görsellerde Galaxy A8 modelinin ön panelini görme şansına eriştik. Panelde beklendiği gibi çift kamera düzeneği hemen ekranın üzerinde yer alıyor. Akıllı telefonların öz çekim kamerası için çift kameralı bir düzenek tercih etmesi çok sık rastlanan bir durum değil. Özellikle de Samsung firması için.Bunun dışında panel sayesinde cihazın çerçevesiz bir tasarımla üretileceği de kesinleşmiş oldu. Çerçevenin ortadan kalkması ile birlikte Samsung’unklasikleşen “Home” tuşu cihazda yer almayacak. Bu yüzden de parmak izi okuyucunun cihazın arka yüzünde yer alacağını düşünmek mümkün.Fakat ne yazık ki henüz arka yüzünü görme fırsatımız olmadı ve bu yüzden cihazda parmak izi okuyucunun olup olmayacağı da netleşmiş değil. Yine de yaşanan sızıntılar ve dedikodular, Galaxy A serisinin en pahalı modelinde bir parmak izi okuyucunun yer alacağını işaret ediyor.
Galaxy A serisine eklenecek son halka olan A8 modelinin, Samsung’undaha önceki modellerde olduğu gibi Aralık ayının son günlerinde ya da yeni yılın ilk günlerinde tanıtılması bekleniyor. Etkinlik gününe kadar da muhtemelen birçok görsel ve yeni bilgiler ortaya çıkacaktır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER