Usta isimden Mehmet Demirkol itirafı: Hayallerimi süslüyor!

'Beyaz Futbol'un usta sunucusu Ertem Şener, yorumcu Mehmet Demirkol ile ilgili bir düşüncesini Santra Dergi'ye açıkladı.

Usta isimden Mehmet Demirkol itirafı: Hayallerimi süslüyor!

Hafta sonları reyting rekorları kıran efsane program Beyaz Futbol ve Derin Futbol'un hem moderatörlüğünü hem de sunuculuğunu yapan Ertem Şener, Santra Dergi'ye birbirinden özel açıklamalarda bulundu.

"MEHMET DEMİRKOL'U BEYAZ FUTBOL EKİBİNDE GÖRMEK İSTERİM"

Yorumcu kadrosunda Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı ve Abdülkerim Durmaz gibi isimleri barındıran Beyaz Futbol reytinglerde ve sosyal medyada da seyircilerin büyük bir beğenisini almış durumda. Tüm bunlara rağmen Ertem Şener, kadroda görmek istediği ismi de açıklamaktan kendini alamadı. Ünlü sunucu hayalindeki yorumcunun Mehmet Demirkol olduğunu sözlerine ekledi. 

İşte o açıklamalar...

"Bu kadroda görmek istediğim bir isim var; Mehmet Demirkol... Bana göre Türkiye'nin en iyi yorumcusu. Mehmet Demirkol'da saklı bir Beyaz Futbol hazinesi var. Onu burada düşünmek çok başka... Ben şu anda onun haricinde kimseyi yakıştıramıyorum. Mehmet Demirkol, Beyaz Futbol'un çok başka yüzü olabilir. İlerde olabilir de...

Mehmet Demirkol'un şöyle bir özelliği var; konuştuğunda 'tam aklımdan geçenleri okuyor adam, evet ben de düşünüyorum' diyorsun. Çok cesur bir adam ve Türkiye'nin bir numaralı yorumcusu bana göre. Kendi dalında bu işin Guardiola'sıdır. Yani gittiği her takımı şampiyon yapar, bundan dolayı da ben çok özel bir kimlik olduğunu düşünüyorum. Keşke bizim ekibimiz de bozulmadan, burada Mehmet Demirkol da olsa diye düşünüyorum.''


Röportajın devamı Santra Dergi'de!

Ertem Şener röportajı, SANTRA DERGİ'den alıntılanmıştır
Ercan Ertan - medyahaber.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER