banner480

Türkiye'de bir ilk! Arsenal'de hem futbol, hem İngilizce eğitimi

Türkiye'nin en tecrübeli hocalarından olan Yılmaz Vural, Arsenal Soccer School antrenmanını ziyaret etti.

Türkiye'de bir ilk! Arsenal'de hem futbol, hem İngilizce eğitimi
Türkiye'de bir ilk!

Arsenal Soccer Soccer School Türkiye, altyapı sisteminde bir ilki başardı. Futbol eğitiminin yanı sıra İngilizce eğitim veriyor.

American LIFE Dil Okulları işbirliği ile yapılan eğitimde, Arsenal için özel müfredat hazırlandı. İngilizce futbol terimler ve jargonların işlendiği sözlük Türkiye'de bir ilk oldu.

"TÜM ALTYAPILARA DAĞITILMALI"

Türk futbolunun kendine has üslubuyla tanınan hocası Yılmaz Vural da Arsenal Futbol Okulu'nun antrenmanındaydı. İngilizce futbol terimlerinin işlendiği sözlüğü uzun süre inceleyen Vural beğenisini şu şekilde dile getirdi:

Türkiye'de bir ilk! Arsenalli çocuklar hem futbol hemde Ingilizce eğitimi alıyor​ TIKLA-İZLE"Arsenal Soccer School Türkiye'de olmayan bir yapı kurmaya başladı. Elimde tuttuğum bu İngilizce Futbol Sözlüğü, çocuklarımız için müthiş bir çalışma olmuş. Türkiye Futbol Federasyonu bu sözlüğü acil alıp Tüm Türkiye'deki altyapılara dağıtmalıdır."​İngilizce futbol terimler ve jargonların işlendiği sözlük American LIFE Dil Okulları'na Arsenal Soccer School Türkiye olarak katkılarından dolayı teşekkür ederiz. 

Arsenalli çocuklar sadece sahada top oynamıyor İngilizce eğitimi'de alıyor...

ARSENAL'İN AYRICALIĞI

Arsenal Türkiye'nin ülkede yeni bir çığır açtığı gerçeği ülkede her geçen gün su yüzüne çıkıyor. Arsenal Soccer School Türkiye, ülkenin tüm efsane ve ünlü isimlerinin tek tercihi olma yolunda rakipsiz kalmaya başladı. Bu örnekleri sayfalarca çoğaltabilirz, ancak Arsenal dünyasını daha iyi anlayabilmeniz için sizleri davet ediyoruz...

Sizde Arsenal Okulu'nun ayrıcalığını yaşamak, çocuğunuzun geleceğinin bir Arsenalli gibi olmasını sağlamak için Arsenal Soccer School Türkiye'ye gelin...

ÇAĞRI MERKEZİ:

0212 912 1886 - 0530 942 1886 
Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2016, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482