Riekerink'ten iddialı sözler: Fenerbahçe'yi yeneceğiz!

Sıkı bir çalışma içerisine giren Galatasaray'ın Hollandalı çalıştırıcısı Jan Olde Riekerink, 17 yıllık özlemi bitirmek istiyor. Başkan Dursun Özbek’e ‘galibiyet’ sözü veren Riekerink Bey, bunu başarabilirse adını tarihe altın harflerle yazdırmış olacak.

Riekerink'ten iddialı sözler: Fenerbahçe'yi yeneceğiz!

Sezonun en kritik derbisi öncesinde Galatasaray'da bütün hedefler 17 yıllık özlemi bitirmek üzerine kurulmuş durumda. Son olarak 22 Aralık 1999 tarihinde Hasan Şaş ve Marcio'nun golleriyle Kadıköy'den 3 puan çıkarabilen sarı-kırmızılılar, bu tarihten itibaren rakibine karşı deplasmanlarda hiç galibiyet alamadı. Sayısız teknik adam buradan hüsranla ayrılırken, Riekerink Bey adını tarihe yazdırmak için harekete geçti.

Başkan Dursun Özbek ile yaptığı değerlendirme toplantısında ‘galibiyet' sözü veren Hollandalı çalıştırıcı, “Merak etmeyin Kadıköy'de 17 yıllık hasreti sona erdireceğiz. Kesinlikle beraberlik için değil, kazanmak için oraya gidiyoruz. Gücümüzü herkese göstereceğiz. Taraftar alacağımız sonuçtan oldukça memnun olacaktır” ifadelerini kullanarak camiaya umut dağıttı. Özbek de ‘arkandayız' mesajı verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER