Mustafa Kapı hakkında bilinmeyen gerçek ortaya çıktı! Meğer...

Galatasaray'ın 14 yaşında en genç futbolcusu olarak Levski Sofya maçında sahaya çıkan Mustafa Kapı, tarihe geçmeyi başarmıştı.

Mustafa Kapı hakkında bilinmeyen gerçek ortaya çıktı! Meğer...
Bayrampaşa onu konuşuyor!Levski Sofya maçında sahaya çıkarak 14 yaşında Galatasaray'ın en genç futbolcusu olarak tarihe geçen Mustafa Kapı'nın okulunda birçok genç yetenek yetişiyor.

Okulunda herkesin gözdesi haline gelen genç futbolcu derslerini de ihmal etmiyor.

Okul arkadaşları sık sık antremanlara gittiğini futbolu çok sevdiğini her fırsatta maç yaptıklarını ilerde aynı Arda Turan gibi dünya çapında bir futbolcu olacağına inandıklarını, onunla aynı okulda okudukları için şanslı hissedip onu örnek aldıklarını dile getirdiler.

Mustafa Kapı çevresi tarafından sevilen, sempatik bir genç...

Çalım atmayı Arda abisi gibi o da bu sokaklarda öğrenmiş.Mustafa Kapı demişken okuduğu okulun müdürü yanlış bilinen bir gerçeğe de açıklık getirmeyi ihmal etmiyor.

Okul Müdürü Deniz Mutlu Güler ise Mustafa gibi bir öğrencinin bu okulda yetiştiği için gurur duyduklarını yakın zamanda Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) tarafından okula yapılan 600 bin liralık bağışın gazetelerde yer alan haberlerin aksine Mustafa Kapı ile bir ilgisi olmadığını o gün törende orada bulunduğu ve Galatasaray'ın A takımı ile maça çıktığı için PAGDER başkanı Reha Gür 'ün onunla tanışmak amaçlı sadece fotoğraf çektirdiğini ifade ediyor.Mustafa'nın öğrenim gördüğü okul İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi...Genç futbolcunun top koşturduğu halı saha...

MEDYAHABER.COM ÖZEL - ECE UYGUN
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2016, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER