Merve Sevi Arsenal'de!

Türkiye'ye Arsenal Altyapı Futbol Okulu'nu getirerek büyük bir işe imza atan Arsenal Türkiye ekibi, her geçen gün bünyesine büyük bir ismi daha katıyor.

Merve Sevi Arsenal'de!
Ünlü oyuncu Merve Sevi Arsenal'de!

Türkiye'de devrim niteliğindeki projeye imza atan Arsena Soccer School, büyümeye devam ederken bu alanda en iyisi olduğunu gözler önüne seriyor.

Sevilen oyuncu Merve Sevi, Arsenal Soccer School Türkiye'ye kayıtsız kalmayarak antrenmanlara katıldı ve bu büyük projeye destek oldu.

Her geçen gün Türkiye çapındaki ünlü isimleri ve çocuklarını da Arsenal Türkiye ekibinde görmeye alıştık. Bu gelenek sonuna kadar süreceğe benziyor.
Merve Sevi, ''Türkiye'de böyle muhteşem bir projeye tanıklık etmekten bir Türk olarak gurur duyuyorum.Tesisler, organizasyon, hocalar ve sistem gerçekten çok güzel, futbolu gerçekten yeniden sevmeye başladım. Veliler çocuklarını çok rahatlıkla emnaet edebilirler. Çok güvenli bir ortam.'' şeklinde konuştu.


MERVE SEVİ TOPU ÜST DİREĞE NİŞANLAYABİLECEK Mİ?

Süper Lig'de çalışmış antrenörler eşliğinde İngilizce futbol eğitimi veren ve kendi alanında bir ilke imza atan Arsenal Futbol Okulu, psikolojik danışmanlık ve beslenme uzmanlarıyla ailelerin gönül rahatlığıyla çocuklarını emanet edebileceği bir yuva haline gelmeyi başardı.

Kısa sürede büyük bir başarıya imza atan ve genç futbolcu adaylarını ekibine kazandıran Arsenal Akademi gün geçtikçe daha büyüyor ve gelişiyor.

Siz de bu projede yer almak istemez misiniz?

ARSENAL'İN AYRICALIĞI

Arsenal Türkiye'nin ülkede yeni bir çığır açtığı gerçeği ülkede her geçen gün su yüzüne çıkıyor. Arsenal Soccer School Türkiye, ülkenin tüm efsane ve ünlü isimlerinin tek tercihi olma yolunda rakipsiz kalmaya başladı. Bu örnekleri sayfalarca çoğaltabilirz, ancak Arsenal dünyasını daha iyi anlayabilmeniz için sizleri davet ediyoruz...

Sizde Arsenal Okulu'nun ayrıcalığını yaşamak, çocuğunuzun geleceğinin bir Arsenalli gibi olmasını sağlamak için Arsenal Soccer School Türkiye'ye gelin...

ÇAĞRI MERKEZİ:

0212 912 1886 - 0530 942 1886
 
Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2016, 16:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
böcek
böcek - 2 yıl Önce

git başka iş bul kendine

SIRADAKİ HABER