banner480

Memphis Depay’a çağrı!

Fenerbahçe’nin istediği Memphis Depay’a çağrı! Hollanda’da bir panelde konuşan eski futbolcu Andy van der Meyde, Depay’a ”Everton’a git” çağrısında bulundu.

Memphis Depay’a çağrı!

Fenerbahçe’nin devre arası transfer hedefleri arasında gösterilen ve Everton Menajeri Ronald Koeman’ın da ilgilendiklerini açıkladı Memphis Depay’a ”Everton’a git” çağrısı yapıldı.
Manchester United’ta fazla forma şansı bulamadığı için devre arasında kiralanmasıan kesin gözüyle bakılan Memphis Depay hakkında, Groningen Teknik Direktörü Ernest Faber ve Hollandalı eski futbolcu Andy van der Meyde açıklamalarda bulundu. Hollanda’da bir panelde basının sorularını yanıtlayan iki ismin ortak görüşü Depay’ın Everton’a gitmesinin daha iyi olacağı yönünde oldu.

İlk olarak Ernest Faber konuşurken, ”Depay’ın yaşı çok genç ve bu bir avantaj. Ancak oynamaya ihtiyacı var. Yeteneklerini asla kaybetmedi. Onları oynayarak geliştirmek zorunda. Depay yedekte oturmayacak kadar yetenekli. Everton Menajeri Koeman onu Hollanda’dan çok iyi tanıyor. Bu Depay için büyük avantaj ve fırsat olabilir” dedi.
Andy van der Meyde de Depay hakkında konuşurken ”Everton, kesinlikle Memphis Depay için mükemmel bir kulüp çünkü Ronald Koeman orada” şeklinde konuştu.
(Sporx)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482