banner480

Maicon Galatasaray'ı istiyor: Sao Paulo'ya rest çekti

Galatasaray'ın gündeminde yer alan Brezilyalı stoper Maicon, Sao Paulo'da mutlu olmadığını söyledi ve sarı-kırmızılı kulübü istediğini dile getirdi.

Maicon Galatasaray'ı istiyor: Sao Paulo'ya rest çekti

Galatasaray'ın stoper transferinde ilk isim olarak düşündüğü Sao Paulo'nun savunma oyuncusu Maicon, mutlu olmadığını söyledi, sarı-kırmızılı kulübü istediğini dile getirdi.

2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan 28 yaşındaki futbolcu, ayrılmak istediğini bildiriken, Galatasaray'dan gelen teklifi de iletti. Kulübünde huzursuz olan ve hocası ile arası açık olduğu bildirilen Maicon'un, "Burada mutlu değilim. Kariyerimi tekrar Avrupa'da sürdürmek istiyorum. Galatasaray'dan iyi bir teklif aldım ve bunu değerlendirmek istiyorum" dediği öğrenildi.

TEKLİFLER YAPILDI

Sambacı, bonservisi konusunda kulübünden kolaylık göstermelerini ifade etti. Sao Paulo ise bonservis bedeli olarak en son 6.5 milyon Euroya kadar indi.

Ancak Galatasaray bu rakamı kabul etmedi. Sarı-kırmızılılar bu rakamı kabul etmedi. Galatasaray yönetimi, kulübü ile problemi olmasını fırsata dönüştürerek bu rakamı aşağı çekmeye çalıştığı belirtildi.OYUNCUYLA ANLAŞMA YAPILDI

Galatasaray, 1.91'lik stoperle maddi konularda anlaşmaya varmıştı. 4 senelik sözleşme önerilen Maicon'a her sene için 2.6 milyon teklif edildiği bildirildi.

Oyuncunun menajerlerinin Sao Paulo ile görüşmelerinin sürdüğü ve bonservisinin Galatasaray'ın istediği 4-4,5 milyon Euro seviyesine çekilmesinin planlandığı belirtildi.
 

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2017, 23:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482