banner480

İlhan Mansız Beşiktaş'a geri mi dönüyor? Sürpriz gelişme

Beşiktaş Kulübü yöneticilerinden Berk Hacıgüzeller, siyah-beyazlıların planlarından bahsederken şu sıralar Survivor 2017'de yarışan ve Beşiktaş'ın efsane oyuncularından olan İlhan Mansız ile ilgili sürpriz bir gelişmeden bahsetti.

İlhan Mansız Beşiktaş'a geri mi dönüyor? Sürpriz gelişme

Survivor 2017'de ünlüler takımı adına yarışan Beşiktaş'ın simge isimlerinden ve Türk Milli Takımı'nın eski oyuncularından İlhan Mansız'la ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı.

Survivor'da oyunlarda elde ettiği sayıları kutlarken 'Kartal duruşu' yapan ve Beşiktaş'a içten içe bağlı olduğunu tekrar ve tekrar gösteren İlhan Mansız için siyah-beyazlıların yöneticisi Berk Hacıgüzeller'den sürpriz bir açıklamada bulundu.

Kulübün mali yapısı hakkında açıklamalarda bulunan Beşiktaş yöneticisi,"Beşiktaş'ı dünya kulübü olması adına 'Eyleme dökmek' için 10 yıllık bir kalkınma planı hazırlandı. Bu planın temel amacı kulübü sağlam mali yapıya kavuşturmak, sportif ve ekonomik açından dünya liginde oynatmak." olduğunu belirtti."DOĞRU BİR HAMLE OLABİLİR"

Sözlerine devam eden Hacıgüzeller, Beşiktaş'a gönül veren taraftarların değil Türkiye'deki tüm takım taraftarlarına gönül veren insanların sevdiği İlhan Mansız'la ilgili, kulübün gelecek planları doğrultusunda sürpirz bir öneride bulundu.

Kulübün mali yapısından bahseden Hacıgüzeller "İlhan Mansız'ı Çin'e götürebiliriz. Şimdilik böyle bir düşünce yok ama doğru bir hamle olabilir" değerlendirmesinde bulundu.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2017, 18:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482