Gözleriniz dolacak: '18 liram var, 2 liram eksik...'

Eskişehirspor taraftarlarının yönetime sunduğu 'Seyircisiz Maça Bilet Satışı' organizasyonu son günlerde sosyal medyada en çok dillendirilen konulardan. Eskişehirsporlu taraftarlar, biletlere yoğun ilgi gösteriyor. En duysal ilgi de haberimizde yer alıyor.

Gözleriniz dolacak: '18 liram var, 2 liram eksik...'

Eskişehirspor taraftarlarının yönetime sunduğu ''Seyircisiz Maça Bilet Satışı'' organizasyonu son günlerde sosyal medyada en çok dillendirilen konulardan. Eskişehirsporlu taraftarlar, biletlere yoğun ilgi gösteriyor. Dün bilet gişesinde yaşanan bir olaysa, bize saf futbol sevgisinin hâlâ var olduğunu gösterdi.

2 LİRAM EKSİK

Henüz 12 yaşında bir futbol sevdalısı ve Eskişehirspor taraftarı Mustafa, hatıra bileti satın almak için bilet gişesine gitti. Bilet fiyatı 20 liraydı ama cebinde 18 lirası vardı. Goal.com'un edindiği bilgiye göre Mustafa, yetkiliye şöyle söyledi: "Sabahtan beri 4 tane ayakkabı boyadım, 18 liram var. 2 liram eksik. Onu da yarın kazandığım parayla ödesem olur mu?''

Mustafa'nın bu sözleri Eskişehirspor kulübü yetkililerini derinden etkiledi ve Mustafa'ya hatıra bilet hediye olarak verildi.
 

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2016, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER