Galatasaray'dan Arda Turan bombası!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Arda Turan ve Fatih Terim hakkında çok önemli açıklamalarda bulunurken sarı-kırmızı taraftarları heyecanlandıracak ifadeler kullandı.

Galatasaray'dan Arda Turan bombası!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sarı-kırmızılı taraftarların merakla beklediği konular hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sarı-kırmızılı taraftarların en merak ettiği konu başlıklarının başında gelen Fatih Terim'e değinen Özbek, takımın hocasının Igor Tudor olduğunu bir kez daha yinelemesi Fatih Terim iddialarının önüne geçti.

"ŞU AN HOCAMIZ TUDOR'DUR"

Şu anda hoca arayışlarının olmadığını vurgulayan Dursun Özbek, Fatih Terim iddiaları ile kafa karıştırmaya gerek olmadığını tüm camianın birlik ve beraberlik içinde olması gerektiğini belirtmesi dikkat çekti.

Galatasaray'ın bir hocası olduğunu tekrar tekrar yineleyen Dursun Özbek, önemli bir dönemden geçildiğini ve insanların Galatasaray'ı yıpratmak için uğraşmaması gerektiğini vurgulaması da gözlerden kaçmadı."ARDA TURAN'I İSTİYORUZ"

Arda Turan hakkında da heyecan verici açıklamalarda bulunan Özbek, yıldız futbolcunun çok iyi bir Galatasaraylı olduğunu söylemesi taraftarları meraklandırdı. Arda Turan'ın Galatasaray'a gelmesini istediklerini ve bu yönde transfer çalışmalarını sürdürdüklerini resmen açıklayan Özbek, Türk yıldızın hizmet vereceği en önemli yerin Galatasaray olduğunu ifade etmesi "Arda Turan Galatasaray'a mı geliyor?" sorusunu daha güçlü bir ses ile akıllara getirdi.İşte Dursun Özbek'in açıklamalarının tamamı şu şekilde;

"Arda Turan çok iyi bir Galatasaraylı. Elbette Arda'nın hizmet vereceği en önemli yer Galatasaray. Biz Arda'nın Galatasaray'a gelmesini istiyoruz. Bu manada çalışmalarımız var.
 
Galatasaray çok önemli bir dönemden geçiyor. Tüm camiamızın birlik ve beraberlik içinde olması lazım. Galatasaray yönetimini yıpratmak için insanlar uğraşmamalıdır. Şu anda Galatasaray'ın hocası var, sistemi var. Fatih Terim konusu açarak sezon başında kafa karıştırmaya gerek yok.

Bizim yaptığımız çalışmalar antrenör arama çalışmaları değildir. Bizim hocamız Tudor'dur. Galatasaray'ın futbol bütçesi bellidir. Bu bütçenin dışına çıkmamız gibi bir durum söz konusu değil."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER