Galatasaray Başantrenörü Ergin Ataman'dan Russ Smith'e tepki

Galatasaray Başantrenörü Ergin Ataman, Darüşşafaka Doğuş galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Başantrenörü Ergin Ataman'dan Russ Smith'e tepki

Çok önemli bir galibiyet aldıklarını vurgulayan Ergin Ataman, Russ Smith ve Justin Dentmon'ı da performansları nedeniyle değil disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bıraktığını açıkladı.

Ergin Ataman'ın açıklamaları şöyle:

"Maç boyunca müthiş bir mücadele ortaya koyduk. İkinci yarıdaki savunmamız maçı bize kazındırdı. Bu akşam maçın hakkı tamamen Galatasaray'ındı. Oyuncularımla gurur duyuyorum. Ağır bir yenilgiden sonra yorucu bir yolculukla geldik buraya. Taraftarımızın da ortaya koyduğu yürekle maçı kazandık. Zaman zaman kötü zaman zaman iyi oynuyoruz. Böyle iyi oynayıp kazanmaya devam etmeliyiz""SMITH SAKATIM DİYEREK ANTRENMANLARA ÇIKMIYOR"

"Bu bir takım oyunu. Bu iki oyuncuyu (Smith ve Dentmon) düşük performansları nedeniyle kadro dışı bırakmadım. Russ Smith, doktorlar hiçbir gerekçe vermemesine karşın bir haftadır 'Sakatım' diyerek antrenmanlara çıkmıyor... Sürekli belirsiz bir ağrısı var. Son olarak muayene ettirelim dedik kabul etmedi. Ben takım için oynayan, yüreğini ortaya koyan oyuncularla yola devam edeceğim."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER