banner480

Fikret Orman Aboubakar kararını açıkladı! Ceza alacak mı?

2. Futbol Zirvesi'na katılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, golcü oyuncu Aboubakar'ın ceza alıp almayacağına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Fikret Orman Aboubakar kararını açıkladı! Ceza alacak mı?

Beşikta'ın başarılı başkanı Fikret Orman, Vicent Aboubakar'ın Antalyaspor maçında gördüğü kırmızı kartın çok ağır olduğu söyleyerek, golcü oyuncuya ceza vereceklerini sözlerine ekledi. 


Bir süredir Beşiktaş'ın Aboubakar'a ceza verip vermeyeceği yönünde çıkan haberlere Fikret Orman açıklık getirdi. Orman, Avrupa Ligi Olympiakos maçının ardından Antalyaspor karşısında da kırmız kart gören golcü oyuncularına ceza vereceklerini söyledi. 

Fikret Orman, Aboubakar'a verilen kırmızı kartın ağır olduğunu söyleyedi. Sözlerine devaö eden Orman, UEFA Avrupa Ligi'nde hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirtti. 

"HAYALİMİZ UEFA KUPASI"

Orman, "Aboubakar çok iyi bir çocuk. Olympiakos maçında yaptığı hata yorum kaldırmaz ama dünkü karar oldukça ağıri kırmızı kart gösterilmez. Beşiktaş'ın disiplin talimatı var. Aboubakar ona göre bir ceza alacak. Ancak bunu kamuoyu önünde yapmayız" yorumunda bulundu.

Başarlı futbol adamı, "Hayallerimize doğru gidiyoryz, UEFA Kupası'nı da alırsa bu hayallerimizi gerçekleştireceğiz" dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2017, 21:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482