'Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yeneceğiz!'

Cumartesi akşamları Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Ertem Şener'in sunduğu Beyaz Futbol'un canlı yayınına Levent Nazifoğlu konuk oldu ve spor gündemine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yeneceğiz!'

Ertem Şener'in hazırlayıp sunduğu Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol dün gece yine çok konuşulacak bir yayına imza attı.

Gençlerbirliği-Galatasaray mücadelesini analiz ederken Sarı-Kırmızılı yönetici Levent Nazifoğlu ile bir canlı yayın bağlantısı yapan Beyaz Futbol, futbolseverlerin merak ettiği sorulara yanıt buldu.

İşte dün geceki programda Levent Nazifoğlu'nun sözlerinden satırbaşları:

''3 puan alınca keyfimiz yerine geliyor.

Gençlerbirliği zor bir deplasman. Uzun zaman sonra burada kazanmak kolay değildi. Artık bütün maçlar çok zor. Herkes çok koşuyor ve mücadele ediyor.''


Ertem Şener'in henüz erken olmasına rağmen Fenerbahçe derbisinin yavaş yavaş yaklaştığını hatırlatması üzerine Galatasaraylı yönetici;

''Hiç bu kadar umutlu olmamıştım. Çok iyi durumdayız ve teknik direktörümüze güveniyorum. O maçı kazanmak istiyoruz. Bu sene Fenerbahçe'yi yeneceğiz. Kadıköy'de kazanacağımızı düşünüyorum.'' dedi.

Şener'in ''Fenerbahçe maçını başınızı yastığa koyduğunuzda hayal ediyor musunuz?'' sorusuna Nazifoğlu:

''Tabii ki hayal ediyorum. Onları Kadıköy'de bu sefer yenecekmişiz gibi geliyor'' yanıtı verdi.

Fatih Altaylı'nın Galatasaray Divan Kurulunu basına kapatalım önerisi içinse ne düşündüğü sorulan Levent Nazifoğlu;''Bir basın mensubunun bunu söylemesi enteresan. Fatih Altaylı gazeteci değil mi? Divan Kurulunu basına kapatmayız.'' diyerek bu konudaki tavırlarının da ne kadar net olduğunu belirtti.

MEDYAHABER.COM DETAY - ARDA ÜN


 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2016, 15:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER