Fenerbahçe'de Volkan Demirel devri bitiyor mu?

Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Volkan Demirel'in kalma yönündeki açıklamalarına rağmen yönetimden bu yönde bir adım gelmemesi bazı iddiaları gündeme taşadı.

Fenerbahçe'de Volkan Demirel devri bitiyor mu?

Fenerbahçe'nin deneyimli file bekçisi Volkan Demirel'in geleceği netlik kazanmaya başladı. 

Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan tecrübeli oyuncunun, kalma yönündeki açıklamalarına rağmen Fenerbahçe yönetiminden henüz somut bir adım gelmiş değil. Yönetimin Volkan Demirel'in çağrılarına şu ana kadar kulak vermemiş olması Demirel'in sezon snu ayrılacağı yönündeki iddiaları kuvvetlendirmiş durumda.

Bu gelişmelerin üzerine Fenerbahçe kurmaylarının kaleci arayışında olması çıkan iddiaları doğrular nitelikte oldu.

"FENERBAHÇE'DEN AYRILIRSAM FUTBOLU BIRAKIRIM"

Sözleşme yenilenmemesi durumunda ise Volkan Demirel'in futbolu bırakacağı yönünde bazı haberler çıktı. Daha önce Türkiye'de sarı-lacivertlilerin dışunda başka bir takımda oynamayacağını ifade eden Demirel, ABD'den teklif aldığınuı söylemişti.

2011 yılında yaptığı açıklamada,"Büyük konuşmak istemiyorum ama futbolu Fenerbahçe'de bırakmak istiyorum. Bir gün Fenerbahçe'den ayrılırsam futbolu bırakırım" yorumunda bulunmuştu. Volkan'ın sezon sonunda Fenerbahçe'ye veda etmesi bekleniyor.



FENERBAHÇE'NİN DEĞİŞMEZİ OLDU


35 yaşındaki tecrübeli eldiven, 14 yıldır aralıksız olarak Fenerbahçe'de forma giydi. 451 defa sarı-lacivertli formayla sahaya çıkan Volkan Demirel, maç içinde yaptığu kurtarılara kadar, bir takım olumsuz davranışlarıyla da gündemde yer aldı. Fenerbahçe'nin değişmez 1 numarası olan Demirel, oynadığı maçlarda 437 gol yerken 180 defa da kurtarış yaptı. Volkan Demirel bu süreçte 4 defa da kızmızı kart gördü. 



 

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2017, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER