banner480

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman dönemi başlıyor

Fenerbahçe, teknik direktör Aykut Kocaman ile 2 yıllık anlaşmaya varıldığını açıkladı. Kocaman anlaşma sonrası açıklama yaptı.

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman dönemi başlıyor

Fenerbahçe, teknik direktör Aykut Kocaman ile 2 yıllık anlaşmaya varıldığını açıkladı. Kocaman anlaşma sonrası açıklama yaptı. 

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan yazılı açıklamada, "1988-1996 yılları arasında futbol takımımızın formasını başarıyla terletmiş, 2010-2013 yılları arasında 1 lig ve 2 Türkiye Kupası zaferi ile birlikte UEFA Avrupa Ligi'nde yarı final sevincini camiamıza yaşatan takımımızın teknik direktörü Sayın Aykut Kocaman ile yapılan görüşmeler sonucunda anlaşmaya varılmıştır. Geçtiğimiz yıl Atiker Konyaspor'un teknik direktörlüğünü yürüten Sayın Aykut Kocaman ve ekibi ile 2 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Camiamızın yetiştirdiği önemli bir değer olan Sayın Aykut Kocaman'a yuvana 'hoş geldin' diyor, futbol takımımızın başında kendisine nice zaferler ve şampiyonluklar diliyoruz. Yeni teknik direktörümüz Sayın Aykut Kocaman'ın imza törenine dair detaylar ilerleyen günlerde duyurulacaktır" denildi.

AYKUT KOCAMAN AÇIKLAMASI

"ÇOK MUTLUYUM"


Aykut Kocaman yaptığı ilk açıklamada, "Her şeyden evvel çok mutluyum. Çok heyecanlıyım. Yarım kaldığına inandığımı işler vardı. Bunları tamamlamak istiyorum." diyerek sözlerine devam eden Kocaman, sözlerine "3 Temmuz her şeyi alt üst etti. Türk futbolundan silindir gibi geçti, etkileri hala sürüyor. Futbol takımının gücünü artırmak için var gücümüzle çalışacağız. Takımdaki dirençli oyuncu sayısını artırmak gerekiyor. Gayretli, dirençli futbolculara ihtiyaç var. Nabil Dirar da bize bu anlamda katkı sağlayacak. Fenerbahçelilerin gönlü rahat olsun. Bu takımın nerede olması gerekiyorsa A'dan Z'ye tüm hücrelerimle çalışacağım. Fenerbahçe'yi olması gereken yere taşıyacağız. Herkesin içi rahat olsun. Söz veriyorum." ifadeleriyle devam etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482