Fabrico'nun şampiyonluğa olan inancı tam

Siyah-beyazlıların kalesini başarıyla koruyan Fabrico Ramirez, Beşiktaş Dergisi'ne özel açıklamalarda bulunarak, bu sezon şampiyon olacaklarını söyledi.

Fabrico'nun şampiyonluğa olan inancı tam

Beşiktaş dergisine açıklamalarda bulunan Fabrico, Real Madrid ve Barcelona'nın savunmada açık verip gol yediklerini dile getirerek, Beşiktaş'a bağlılığından bahsetti. 

Beşiktaş Dergisi'nin Nisan ayı ekine konuşan Fabrico'nun açıklamalarından öne çıkanlar şöyle;

"Bana güvendiğiniz için teşekkür ediyorum. Sevginize layık olmak için tüm konsantrasyonumu Beşiktaş'ın başarısına odaklandığımı ve kalemizin emin ellerde olduğunu bilin istedim. Şampiyonluk bizim olacak. Real Madrid de, Barcelona da bazen savunmada açık veriyor, gol yiyor, gol atıyor. Futbolun doğası bu.

Olympiakos maçı sonunda deniz tarafındaki tribüne gittik. On ikinci adamımız, Beşiktaşlı taraftarımızı mutlu görmek bizi de mutlu ediyordu. Heyecandan üçlü çektirirken 'Şişttt' yapmayı unuttum."
 
"BEŞİKTAŞ'IN ASKERİYİM"
 
"İyi bir kaleci olmak için ilk başta çıktığın her antrenmandan keyif alman lazım. Kendini geliştirebiliyorsan bu en büyük adımdır. Sonrasında her antrenmanda bir şeyler öğrenebiliyor musun, kendine bir şeyler katabiliyor musun bu da çok önemlidir. File bekçiliği yapmam, oyunu daha ileriden okurum. Yalnızlığı reddeder ve stoperlerimizle bir olurum. Kaderime razı olmayı değil, 'en iyi savunma saldırıdır' deyip kaderime başkaldırmayı tercih ederim. Beşiktaş'ın askeriyim."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER