banner480

Erhan Telli Galatasaray yönetimini topa tuttu!

Deneyimli gazeteci Erhan Telli, Dursun Özbek yönetimini sert bir dille eleştirdi.

Erhan Telli Galatasaray yönetimini topa tuttu!

Usta gazeteci Telli geçtiğimiz günlerde yaptığı bir haberde Galatasaray yönetimini yeni sezon hazırlıkları kapsamında suni çim tercih etmesinden dolayı eleştiride bulunmuştu. Gerekli önlemlerin ve hazırlıkların yapılmadığını yazan Erhan Tellihaberin detaylarını takipçilieriyle paylaştı.

"REZİL ETMEYEYİM SİZİ"

İşte o yazılanlarda satır başları;

''Yazmayayım, rezil etmeyeyim diyorum ama size müstehak demek ki! Sentetik çim kramponu diye koyduğunuz resimler, vidaları sökülmüş krampon! Hadi hayatınızda hiç krampon giymediniz, bilmiyorsunuz diyelim... Halı sahada da mı oynamadınız?

Kimin yalancı, kimin doğruları yazdığını da cümle alem biliyor. Bir kutu haber bile bu kadar dokunduysa, vebaliniz baya büyük demek ki. Ayrıca o haber futbolculara soruldu da yapıldı. 'Getirmedik ama buluruz bir çaresini' dediler. Vidalar çıkarılarak, tam bizlik bir iş olmuş. Ben sorduktan sonra izin gününde kimlerin Bratislava'dan suni çim kramponu arayıp aldığını da yazdırmayın bana. Twitterdan aklınız sıra yalanlama yapacağınıza önce işinizi yapın, adaletli olun ! Sevgimi kaybettiniz bari saygımın sınırlarını zorlamayın.Meğer bu kamp sayesinde, bir çok insanın gerçek yüzünü görüp, ne kadar yanlış tanıdığımı anlamışım... Yazık.''

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482