Demirkol'dan Galatasaray yorumu

Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Medipol Başakşehir- Galatasaray maçının ardından çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Demirkol'dan Galatasaray yorumu

Zıraat Türkiye Kupası ilk tur mücadelesi Medipol Başakşehir - Galatasaray maçının ardından canlı yayında değerlendirmelerde bulundu.

Mehmet Demirkol açıklamasında, "Medipol Başakşehir'de hiçbir oyuncu topu iki kere dürtmüyor. Abdullah Avcı bunun merkezindeki 4 oyuncusu Emre, Mahmut, Mossoro ve Batdal'dan sadece Emre'yi oynatmasına rağmen kazandı. Bu büyük bir sınavdır. Öte yandan Riekerink maçı koparabileceği 2 yerde de yanlış tercih yaptı. Bence Podolski ve Eren Derdiyok aynı anda sahada olmalıydı. Sneijder sahada değilse Eren Derdiyok oyuna girmeliydi. Galatasaray savunmasını da göz önüne aldığında kaybetmeleri çok anormal değil. " ifadelerini kullandı.
 
Taraftar tepkilerine ve Dursun Özbek'in hakem eleştirisine değinen Demirkol, "Bir şey sormak istiyorum. Dursun Özbek başkan olmasa bu maçı izlemek ister miydi? Bu ne biçim takım der giderdi. Bir daha maça gelir mi bilmiyorum. Öte yandan Dursun Özbek hakem eleştirisinde haklı. Birinci gol ofsayt. Benden pilot olur mu? Olmaz. Mete Kalkavan'dan da hakem olmuyor işte. Ofsaytı görme, anlarım. O dirseğe nasıl kırmızı çıkmaz. Hakemlerimiz kusura bakmasınlar, kötüler. Kolay etkileniyorlar." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER