banner480

Burak Yılmaz Milli Takımı bırakmak istedi iddiası

Makedonya maçı sonrası Bilal Meşe ile yaşadığı olay sonrası yıldız futbolcu Arda Turan, Milli Takımı bıraktığını duyurmuştu. Burak Yılmaz'ın da yaşananlar sonrası Milli Takım'dan ayrılmak istediği iddia edildi.

Burak Yılmaz Milli Takımı bırakmak istedi iddiası

Makedonya maçı sonrası Bilal Meşe ile yaşadığı olay sonrası yıldız futbolcu Arda Turan, Milli Takım'ı bıraktığını milyonlar önünde açıklamıştı.

A Milli Takım forması ile birlikte 49 maça çıkan ve 22 gole ulaşan Burak Yılmaz'ın da yaşananlar sonrası Arda Turan'la Milli Takım'ı bırakmak istediği öğrenildi.

Hürriyet gazetesinde geçen habere göre Arda Turan'ın basın toplantısında A Milli Takımı bırakma kararını duyurmasından sonra Burak Yılmaz ve takım arkadaşları da büyük şok yaşadı.

Arda Turan, Slovenya'da otelden ayrılmadan evvel takım arkadaşları ile konuştu.

''SEN BIRAKIYORSAN BEN DE BIRAKIYORUM!''

O konuşma esnasında Burak Yılmaz'ın da ''Ben de bırakacağım. Sen böyle bir karar aldıysan ben de Milli Takım'ı bırakıyorum'' dediği iddia edildi.

''HAYIR BÖYLE BİR ŞEY YAPMA''

Ancak Arda Turan'ın buna karşı çıktığı ve ''Hayır, benim yaşadığım konu ayrı ve beni bağlar. Bu milli dava ve milli forma. Senden dostun olarak rica ediyorum asla böyle bir şey yapma" dediği ileri sürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482