Beşiktaş'tan Huan Mata için flaş açıklama

Beşiktaş Kulübü, İspanyol oyuncu Huan Mata'nın Beşiktaş'a transfer edileceği yönündeki haberle ilişkin olarak açıklamada bulundu.

Beşiktaş'tan Huan Mata için flaş açıklama

Siyah-beyazlılar İspanyol oyuncu Huan Mata'nın transferi konusunda ortaya atılan haberlere ilişkin flaş bir açıklamada bulundu.

Beşiktaş, Manchester Unitedlı oyuncu için ortaya çıkan haberler üzerine resmi sitesi üzerinden açıklama yapma gereği duydu. İşte Siyah-beyazlılardan Huan Mata açıklaması;

 "Manchester United forması giyen İspanyol futbolcu Juan Mata'nın transfer edileceğine yönelik basında yer alan iddialar gerçeklerden uzaktır. Süper Lig'de ve Avrupa'da önemli maçları öncesinde bu tür spekülatif transfer haberlerine taraftarlarımızın ve kamuoyunun itibar etmemesini önemle rica ederiz."
 
TOLGAY ARSLAN TAKIMDAN AYRILMAYACAK

Beşiktaş, Tolgay Arslan'ın takımdan ayrılacağı ve Olympique Lyon maçından sonra Teknik Direktör Şenol Güneş'in Tolgay'ın gitmesini onayladığu haberlerinin asılsız olduğu yönünde açıklamada bulundu.

Beşiktaş'ın resmi sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde;
 
“Daha önce de belirtmiş olduğumuz üzere, basın yayın organlarında yer almakta olan Tolgay Arslan'ın transferi ile ilgili iddialar gerçeklerden uzaktır.
 
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş'in O.Lyon maçından sonra Tolgay Arslan'ın gönderilmesini onayladığı ve gözden çıkartıldığı iddiaları da asılsızdır.”
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER