banner480

Beşiktaş şampiyonluğunu işte böyle kutladı

Büyük bir uğraş sonrası Süper Lig'in şampiyonu olan Beşiktaş takımı kutlamalar yaptı. İşte o kutlamalardan bazıları...

Büyük bir uğraş sonrası Süper Lig'in şampiyonu olan Beşiktaş takımı kutlamalar yaptı. İşte o kutlamalardan bazıları...

Spor Toto Süper Lig şampiyonu Beşiktaş takımı, İstanbul Boğazı'ndaki kutlamaları yapıldı. Nevzat Demir Tesisleri'nde toplanan futbolcular, oradan Anadolu Hisarı'na geçtiler. Buradan teknelere binen Siyah-Beyazlılar'a oyunculara taraftarlar da başka teknelerle eşlik etti. 

Boğazı geçerek Dolmabahçe'ye gelen Siyah- Beyazlı takım buradan üstü açık otobüs ile Vodafone Stadı'na geçti. Siyah-beyazlılar, saat 14.30'da Denizbank Tribünü'ndeki terasta hazırlanan platformdan taraftarlarını selamladı. Beşiktaş'ta ilk coşkulu kutlama, İstanbul Boğazı'nda gerçekleştirildi. BJK Nevzat Demir Tesisleri'nden otobüsle Anadolu Hisarı'na gelen teknik heyet ve oyuncular, burada kendilerini bekleyen tekneyle boğaz turuna çıktı.

 Boğaz turunda çok sayıda tekne kiralayan taraftarlar da siyah-beyazlılara eşlik etti. Kafile, marşlarla ve tezahüratlarla turu gerçekleştirirken, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulunu taşıyan tekne de bir süre oyunculara ve teknik heyete eşlik etti.

 Beşiktaşlı futbolcular ve teknik direktör Şenol Güneş ile yardımcıları, teknede şampiyonluk pastası kesti.DOLMABAHÇE'DE BÜYÜK COŞKU

 Siyah-beyazlı teknik heyet ve oyuncuları taşıyan tekne, Dolmabahçe'ye yanaşırken kendilerini bekleyen binlerce taraftarın coşkusu arttı.
 Siyah-beyazlılar, Dolmabahçe'de üstü açık otobüsle taraftarları selamladı ve Vodafone Park'a geçti.
 Beşiktaşlı oyuncular ve teknik heyet, takımın sponsoru Vodafone'un organize ettiği törenle şampiyonluğu kutladı.
 Kulüp başkanı Orman, yöneticiler, teknik heyet ve oyuncular, Vodafone tarafından eski açık tribününde hazırlanan platformda taraftarları selamladı. Oyuncular ve taraftarlar karşılıklı tezahürat yaptı.

BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON KUTLAMALARI GALERİ 

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2017, 19:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482