Aziz Yıldırım gündemden düşmüyor

Süper Lig'de mücadele tüm hızıyla devam ederken, spor medyasında en çok konuşulan başkanlar belli oldu.

Aziz Yıldırım gündemden düşmüyor

Medya Takip Ajansı Interpress tarafından Süper Lig ile ilgili hazırlanan “Ocak Ayı Haber Raporu”na göre, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın gündeme dair yapmış olduğu açıklamalar medyada geniş yer bulurken, tecrübeli başkan hakkında yazılı basına 1.207 haber yansıdığı belirlendi.

Aziz Yıldırım basının gündeminden düşmüyor

Hakkında yapılan eleştiriler ve aldığı cezalarla gündemden hiç düşmeyen Aziz Yıldırım böylece dört büyük kulübün başkanları arasında medyada en çok konuşulan başkan oldu.

Transfer döneminin konuşulan ismi Muharrem Usta

İkinci sırada özellikle transfer döneminde takıma yaptığı takviyeler ve Mehmet Ekici transferinde yapılan eleştirilerle gündemde öne çıkan isim Başkan Muharrem Usta olurken, Trabzonspor Başkanı hakkında yazılı basında 1.031 haber çıktığı tespit edildi.

Listenin üçüncü sırasında Beşiktaş Başkanı Fikret Orman  yer alırken, takıma yaptığı transferler ve açıklamalarla gündeme gelen Orman ile ilgili yazılı basında 997 haber yer aldığı saptandı.

Dursun Özbek basına kendisini unutturdu

Özellikle hoca tercihi ve takımın oynadığı futboldan dolayı eleştirilerin hedefinde olan Dursun Özbek medyada çok ön plana çıkmazken, Galatasaray Başkanı Özbek ile alakalı geçtiğimiz ay yazılı basında 485 haber çıktığı görüldü.

Zirve efsane başkan İlhan Cavcav'ın

Geçtiğimiz ay Türk futbolunun efsane başkanlarından İlhan Cavcav aramızdan ayrılırken, Gençlerbirliği Başkanı Cavcav hakkında yazılı basına 1.346 haber yansıdığı belirlendi. Böylece İlhan Cavcav Süper Lig'de Ocak ayında en çok konuşulan başkan oldu.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2017, 02:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER