Aykut Kocaman soru işaretlerini giderdi

Aykut Kocaman, Trabzonspor maçının ardından değerlendirmelerde bulunarak sözleşmesine dair flaş sözlerde bulundu.

Aykut Kocaman soru işaretlerini giderdi

Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında ligde iyi çıkış yapan Trabzonspor'u ağırlaya Konyaspor teknik hocası Aykut Kocaman, alınan 1-12lik beraberliğin ardından açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor ile berabere kalan Konyaspor'un teknik dşrektörü Kocaman, bordo-mavililerin kazanma serisini sürdürmek, kendilerinin ise sıkıntılı bir süreci sona erdirmek için çok istekli oynadığını belirtti. 

Trabzonspor'un kazanma alışkanlığından dolayı yüksek öz güveni olduğunu, kendilerinin ise sıkıntılı bir süreçte bulunuduğunu dikkat çekerek, "Bu durum, maçın ilk yarısına damgasına vurdu ve ikinci yarı 65-70. dakikasına kadar bu şekilde devam etti" dedi.Aykut Kocaman, sözleşmesi hakında da açıklamada bulunarak şunları söyledi;

"DÜŞÜNCELERİMİ UYGUN BİR ZAMANDA ANLATACAĞIM"

Aykut Kocaman, Konyaspor yönetimin kendisine dair açıklamalarına değinerek , "Biz profesyonel insanlarız, işimizi yapıyoruz. Bağlı olduğumuz bir kulüp var. Dolayısıyla kulübü yöneten hiyerarşiye inanırım ve olması gerekir. Kırgınlıklarla ya da kızgınlıklarla çok fazla işimiz yok, olmaması lazım. Normal şartlarda sözleşmem devam ediyor. Düşüncelerimi uygun bir zamanda yönetime anlatacağım." şeklinde belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER