Arsene Wenger'den Tugay Kerimoğlu'na mesaj var

Geçtiğimiz hafta, Arsenal Soccer School Türkiye'ye gelerek öğrenciler ile beraber idmana çıkan, tüm tecrübesini, bilgi ve birikimlerini geleceğin yıldız çocuklarına aktaran Tugay Kerimoğlu'na, İngiltere'den mesaj var!

Arsene Wenger'den Tugay Kerimoğlu'na mesaj var

Arsenal Kulübü teknik direktörü Arsene Wenger, Tugay Kerimoğlu'na önemli bir mesaj gönderdi. Kendisini Premier Lig'den de tanıyan ve Kerimoğlu'ndan övgü dolu sözlerle bahseden Arsene Wenger'in mesajı oldukça anlamlıydı.

"Tugay Kerimoğlu, Arsenal Soccer School ziyareti ile bizleri gururlandırdı. Arsenal kültüründe ve felsefesinde, Tugay Kerimoğlu gibi oyunculuğu tartışılmaz bir ismin çocuklara gösterdiği ilgi Arsenal olarak hepimizi mutlu etti. İngiltere'de büyük işler yapan, Ada'da önemli başarılar sağlayan Kerimoğlu'nun, teknik adamlık görevinde de başarılı olacağına eminim. Özellikle Arsenalli çocuklara tecrübesini aktarması hepimizi umutlandırdı. Arsenal Soccer School Türkiye'de bu deneyimi yaptığını öğrendimiz anda çok mutlu olduk. Arsenal Kulübü olarak, Türkiye'de Arsenal Soccer School Okulu'nda öğrencilerimizle antrenmana çıkan Tugay Kerimoğlu'na teşekkür ediyoruz ve bu birlikteliğin aralıklarla devam etmesini diliyoruz."

Arsenal ile 20. yılına giren efsane hoca Arsene Wenger, Arsenal Soccer School'un dünya geneline yayılmış 25. okulunun tek yetkilisi konumunda.
 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2016, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER