Arsenal Türkiye'yi dünya duydu!

Türkiye'de yeni bir çığır açan Arsenal Soccer School Türkiye Okulu, TRT WORLD aracılığı ile tüm dünyaya duyuruldu.

Arsenal Türkiye'yi dünya duydu!

Futbol Union bünyesi altında ülkemize kazandırılan Arsenal Soccer School Türkiye, her gün attığı adımlarla adından söz ettiriyor...

TRT'nin dünya çapında yayın yapan kanalı TRT WORLD, Arsenal Türkiye Okulu'nu mercek altına aldı.


Ertem Şener'in çabaları ile üst düzey bir futbol okulu olan Arsenal Soccer School'un Türkiye'ye gelmesi , ülkede büyük ses getirdi. Bu durum birçok kesimden insanın çocukları için büyük bir fırsat oluşturdu.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Arsenal Türkiye'nin bu hızlı ivmesi tüm medyanın dikkatini her geçen gün daha fazla çekiyor. Son olarak Arsenal Türkiye'nin bu başarısına dikkat çeken yayın organı TRT WORLD oldu. Kanal, Arsenal Türkiye'yi ziyaret etti ve verilen üst düzey eğitimi tüm dünyaya duyurdu.Arsenal Soccer School Türkiye Dış İlişkiler Sorumlusu Meltem Tuğçe Kaplan, Arsenal Türkiye Okulu ve başarısı hakkında çok önemli bilgiler verdi.

TRT WORL Sunucusunun "Arsenal Türkiye neden en iyisi?" sorusuna Kaplan, "İngilizce eğitimi altında en iyi spor hocaları ve beslenme uzmanları eşliğinde eğitimin en iyisini verdiğimiz ve hedefimizde başarılı birer oyuncu yetiştirmek istediğimiz için." dedi.

Sunucunun "Türkiye’nin bu okuldan kazancı nedir? Bu işi kazanç için mi yoksa yetenek için mi çalıştırıyorsunuz?" sorusu üzerine Tuğçe Kaplan, "Soccer School Türkiye’nin tek hedefi iyi yeteneklerin çıkması ve yeteneklerine yetenek katması için. Önceliğimiz ve hedefimiz iyi öğrenci yetiştirmek." şeklinde yanıtladı.

Son olarak okulun herkese açık olup olmadığını soran sunucuya "Herkes kayıt olabilir ve yeneteklerini sergileyebilir" cevabı verildi.Arsenal Tesislerinin çeşitli açılardan görüntülendiği belsel ile tüm dünya Arsenal Türkiye Okulu'nu ve başarısını duymuş ve öğrenmiş oldu. Arsenal Türkiye yakaladığı ivme ile çıkışını sürdürmeye devam ediyor...

Arsenal Türkiye, herkesi yeteneklerini sergilemeye ve 'Arsenal gibi futbol oynamaya' çağırıyor...

ÇAĞRI MERKEZİ:

0212 912 1886 - 0530 942 1886 
Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2016, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER