Arsenal'den 'Anneler Günü' için özel kutlama

Türkiye'de özellikleri bakımından tek olan ve büyük ilklere imza atan Arsenal Soccer School Türkiye, en değerli varlıklarımız olan Annelerimizin "Anneler Günü'nü kutladı.

Arsenal'den 'Anneler Günü' için özel kutlama

Arsenal Soccer School Türkiye, varlık sebebimiz Annelerimizin 'Anneler Günü'nü anlamlandıran özel bir etkinlikte bulundu.

Türkiye'de büyük ses getiren ve yarınlar için her geçen gün büyüyen yapısıyla hizmet veren Arsenal Futbol Okulu, tüm Annelerimizin özel günü yaptığı etkinlikle anlamlandırdı. Bu kapsamda okul bünyesinde bulunan minik futbolcu adayları ile anneleri bir araya geldi. 

Arsenal Futbol Okulu'nda 'Anneler Günü' coşkusu tüm güzellikleriyle yaşandı. Okulun minik öğrencileri ile Anneleri bir araya gelirken ortaya anlamlı ve renkli görüntüler çıktı.ARSENAL FUTBOL OKULU'NDAN TEBRİK MESAJI

Toplum yaşantısının tesis edilmesinde en büyük mimarlar olan Annelerimiz önemi hakkında Arsenal Soccer Shool Türkiye, mesaj yayınladı.

Arsenal Futbol Okulu Anneler Günü ile ilgili olarak, "Sevgi, saygı, merhamet ve fedakarlık gibi yüce kavramların sembolü olan Annelerimizin "Anneler Günü" kutlar, bizlere hayat boyu sevgi ile dayanak olan Annelerimize ne kadar teşekkür etsek azdır" denildi.


 
Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2017, 22:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER