Arda Turan Başakşehir'den ne kadar kazanacak?

Arda Turan Başakşehir'den yıllık ne kadar kazanacak? Göksel Gümüşdağ Arda Turan hakkında neler söyledi? İşte detaylar...

Arda Turan Başakşehir'den ne kadar kazanacak?

Türkiye'de ilk kez Goalbien.com'un duyurduğu Arda Turan Başakşehir transferi haberi büyük yankı uyandırmıştı. Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Hürriyet'e konuştu.

Arda Turan'ın güzel bir futbol ortaya koyması ve yeniden Milli Takım'da parlamasını istediklerini belirten Gümüşdağ, yeniden dünya yıldızı olmaya geldiğini belirtti.Arda'nın çok sevdikleri ve saygı duydukları bir futbolcunun olduğunu ifade eden Gümüşdağ, milli futbolcunun da kendilerini istediğini sözlerine ekledi.

ARDA TURAN'A NE KADAR TEKLİF EDİLDİ?

Barcelona'dan transfer edilecek olan Arda Turan'ın futbolcuya bu sezon için 4 milyonEuro, gelecek sezon için ise 6 milyon Euro (26 milyon TL) ödemeyi teklif ettiği öğrenildi. Bu teklife hayır diyemeyen Arda Turan 1.5 yıllığına Başakşehir'in formasını giyecek.

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ'DAN RESMİ AÇIKLAMA;

Gümüşdağ tarihi transferin görüşmeleri için de şöyle konuştu: "Barcelona kulübü ile görüşmelerimiz olumlu geçti. Arda Turan transferi için prensipte anlaştık.”

İşte görüşmeden sonra ortaya çıkan o kareler;


Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2018, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER