banner480

Akif Çağatay Kılıç'tan Beşiktaş açıklaması

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç NTV yayınında, bu akşamki kritik Lyon maçı öncesi UEFA'nın Beşiktaş'a verdiği ceza hakkında değerlendirmede bulundu.

Akif Çağatay Kılıç'tan Beşiktaş açıklaması

Bakan Akif Çağatay Kılıç, NTV yayınında soruları yanıtladı. Bakan Kılıç'a, Lyon-Beşiktaş maçında yaşananlar nedeniyle Beşiktaş'a verilen 2 yıl ertelemeli 1 yıl men cezasıyla ilgili değerlendirmesi soruldu.

"Bu akşam kritik bir maç var ve bunun öncesinde herhangi bir yorum yapmak istemiyorum" diye Bakan Kılıç, sözlerini şeu şekilde sürdürdü:

"EN BÜYÜK CEVABI BEŞİKTAŞ SAHADA VERECEKTİR"

"İnşallah biz de bu akşam maçta olacağız. UEFA'nın bu kararına en büyük cevabı Beşiktaş sahada verecektir. İyi maç olmasını, misafirlerimizin de en iyi şekilde ağırlanmasını istiyorum. Beşiktaş’ın yoluna devam edeceğine inanıyorum. UEFA’nın kararına maç bittikten sonra bakarız, gözden geçirilmesi gereken bir karar.Hem aynı cezanın verilmesinin hem de içeriğinin gözden geçiriilmesi gerektiğine inanıyorum. Sorumluluk üstlenen kulüp ile misafir olan bir kulüp... Beşiktaş kulübü de itirazını yapacak takip ettiğim kadarıyla ve biz de elimizden ne geliyorsa ortaya koyacağız..."

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2017, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482